Fine Art Karton (Paspartu)

Ankara Fineart Baskı, Ankara Paspartu Çerçeve Baskı, Fineart Baskı Fiyatları, Paspartu Baskı Ankara

Fine Art Karton (Paspartu)

Fine art karton, tamamı pamuktan yapılmış, asit, vb yabancı madde içermeyen özel kağıtlar ile yapılan yüzyıl ömre sahip özel bir kağıttır. Fineart karton ya da Fransızca ismi ile paspartu, günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmaya devam eden ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Genel olarak posterlerde, fotoğraflarda, diplomalarda ve sertifikalarda tercih edilmekte olan fineart karton yalnızca var olan ürünlere görsel anlamda bir şeyler katmak amacı ile kullanılmıyor. Bununla beraber yapılmış olan işin başarılı şekilde korunabilmesi adına da sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olarak biliniyor.

Ankara Fine Art Karton İmalatı

Fine art karton çeşitleri incelendiği zaman pek çok farklı renkte hazırlanarak kullanıma sunulduğunu görmek mümkün oluyor. Ağırlıklı olarak 1.5 mm kalınlığa sahip olan bu karton çeşidi cam ile eserin arasına koyuluyor. Ankara Fine Art Karton İmalatı firmamız en kaliteli paspartu kartonları kullanarak özel kesim paspartu çerçeve imalatını gerçekleştiriyor.

Ankara Fineart Baskı, Ankara Paspartu Çerçeve Baskı, Fineart Baskı Fiyatları, Paspartu Baskı Ankara
Fineart Paspartu Ankara

Böylelikle de ışığın ve zamanın ilerlemesi ile beraber ortaya çıkacak olan etkilerin yanı sıra eserin cam olan yüzeye dokunmasının da engellenmesini sağlıyor. Bu sayede eserde kendini zamanla gösterebilecek olan olumsuzlukların da en iyi şekilde önüne geçilmesi sağlanmış oluyor. Bununla beraber kullanılacak olan fineart karton ile beraber var olan eserin görselliği de oldukça ciddi anlamda zengin bir hale gelmiş oluyor. Günümüzde hazırlanmakta olan Fineart Paspartu Ankara çeşitleri oldukça farklı ölçülerde hazırlanabiliyor. Klasik ölçülerde hazırlanmakta olan modellerin yanı sıra kişilerin isteklerine bağlı olarak farklı boyutlarda hazırlanacak fineart kartonlar ile beraber insanlar istedikleri tarzda kaliteli görsellerin ortaya çıkması adına Ankara Fineart Baskı ürünlerini kullanma imkanına erişebiliyorlar.

Fineart Baskı Fiyatları

İnsanların kullanımına sunulan fineart karton modelleri incelendiği zaman da görülebileceği üzere modeller ağırlıklı olarak kalın karton şeklinde hazırlanıyor. Lakin bu tarzdaki karton çeşitlerini kullanmak istemeyenler, bunların yerine süet kaplamalı ya da dokulu modelleri de inceleyerek bunların arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar. Siyah beyaz şekilde hazırlanılan fotoğraf ve resimler için ağırlıklı olarak hakim rengin tam tersi olan renkte fine art karton tercih ediliyor. Fineart karton ölçüsü, kalınlığı ve tasarım cinsine göre Fineart Baskı Fiyatları belirlenmektedir. Sulu boya resimler için tercih edilecek olan fine art kartonlarda ise genel olarak amaç resmin çerçeveli olan ön izlemesinin görülmesi ve boyasız olan alanların çok daha iyi şekilde anlaşılabilmesi oluyor. Doğru şekilde kullanılacak olan fine art karton ile var olan eserin çok daha iyi görünmesi adına etkileyici bir adım atılmış oluyor.

Benzer Haberler

ÇERÇEVE

ÇERÇEVE

Çerçeve Ankara denildiğinde, 333 baskı, birbirinden farklı çeşitlilikteki çerçevelerle, en güzel anılarınız olan fotoğraflarınızı...

Yeni Haberler