Fine Art Baskı

Fine Art Baskı
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Fine Art Baskı

Fine Art baskı renklerde bozulma olmadan yapılan, yüksek çözünürlükteki püskürtme mürekkep ile baskı işlemidir. Bu baskı türü, kullanıcılık açısından uzun ömürlü ve kaliteli bir baskıdır. Ayrıca profesyoneller tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Baskının yapıldığı özel makineler, baskı materyalleri ve kullanılan boyalar oldukça elzemdir. Fine Art yüksek DPI çözünürlükte, fotografik özel kağıda ve tuvale yapılabilen baskıdır. Buna ek olarak, Fine Art baskıların ömrü malzemesine göre 100-300 sene arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Hangi Malzemeden Yapılır?

Fine Art; pamuk, alfa selüloz ve bambu liflerinden yapılmaktadır. Kağıtlar renk seçeneğine göre kalıcılık göstermektedir. Kanvas baskı tuval üzerine yüksek çözünürlük ile yapılmaktadır. Ayrıca Kanvas baskıda resimler daha canlı ve dramatik görünmektedir. Bu baskılar bir spreyle korumaya alınır. Bu sayede kalıcılık sağlar.

Fine Art Baskı Çeşitleri

Kağıt Baskı

Kağıt Baskıpamuk, alfa selüloz ve bambu liflerinden yapılmaktadır. Kağıtlar renk seçeneğine göre kalıcılık göstermektedir.

Dipleks Baskı

Pleksiglasa özel bir yapıştırıcı aracılığıyla, arkasında alüminyum ve akrilikten koruyucu bir kısım ile birleştirilmektedir. Ayrıca Ekstra parlaklığı ve üç boyut etkisi onun oldukça güzel görünmesini sağlamaktadır. Diğer baskılara göre dipleks daha uzun ömürlüdür.

Kanvas Baskı

Kanvas baskıda resimler daha canlı ve dramatik görünmektedir. Bu baskılar bir spreyle koruma altına alınır. Bu sayede derin kalıcılık sağlamaktadır.

Fine Art Kullanım Yerleri

Fine Art; müzeler, sanatsal portfolyolar ve resim sergilerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Buna ek olarak davetiyeler ve kendi isteğiniz üzerine dekoratif amaçlı tablolarda da görülmektedir.

Bu baskı türünün ürünlerinde, malzemenin kaliteli olması ve özenle yapılıyor olması elzemdir. Ancak malzeme kalitesine göre fiyatlarda değişiklik olacaktır. Ayrıca uzun ömürlü ve sağlıklı olması fiyat konusundaki dezavantajları absorbe etmektedir. Ayrıca Fine Art'ın alternatifi olmadığı için eşi benzeri yok diyebiliriz. Bunun sebebi çözünürlüğü oldukça net ve göz alıcı olmasıdır. Yani herhangi bir Fine Art baskısı insanı hemen etkileyebilir. Bu sebeple tüm sektörlerde kullanılabilmektedir.

Fine Art Baskı Fiyatları

Bünyemizde Fine Art Baskı işlemi gerçekleştirmekteyiz. Baskı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun baskı tekniğini ve fiyatını önerelim. Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için 333etiket.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın.