Mini Mandal Seti

Mini Mandal Seti
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Mini Mandal Seti Nedir?

Mini mandal seti; fotoğraflarınızı, hasır ipe asılı olarak saklayabileceğiniz bir hediyelik fotoğraf baskı ürünüdür. Ayrıca mandallı fotoğraf olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi, fotoğraf asmak için mandal kullanılmasıdır. Özellikle son zamanlarda söz konusu dekoratif ürünler olduğu zaman pek çok kişinin aklına gelmektedir. 

Ağırlıklı olarak yurt dışındaki insanlar tercih etse de günümüzde ülkemizde kullanımı yaygınlaşmıştır. Özellikle de genç kesimin evlerini çok daha neşeli göstermektedir. Bu ise talebin artmasına sebep olmuştur. Çok fazla talebin olmaya başlaması ile beraber farklı çeşitlerde üretimi başlamıştır. 

 

Nerelerde Kullanılır?

İnsanların bir kısmı mandal setlerini oldukça şık bulmaktadır. Bunların başında ahşap fotoğraf mandalı gelmektedir. Ancak insanlar kullanım alanları hakkında pek fazla bilgi sahibi değiller. O yüzden bu hediyelik ürünü aldıklarında kullanacağı yerleri seçmekte zorlanabiliyorlar.

Mini mandal setleri, çakmak gibi devamlı kullanılacak bir ürün olmadığı için belirlenen bölgede sabit kullanıma daha uygundur. Bu yüzden koyulacağı yerin iyi seçilmesi gerekir. Ayrıca bazen masa üstünde, bazen de duvara sabit bir şekilde kullanılabilmektedir.

Mandal Seti Çeşitleri

İlk zamanlarda hazırlanan mandal setleri oldukça geleneksel tarzda hazırlanıyordu. Bundan dolayı ortaya çıkan modeller birbirine çok benziyordu. Haliyle opsiyon az olunca insanların arzu ettiği seçimi yapma imkanı kısıtlı oluyordu. Teknolojinin gelişimiyle beraber birçok opsiyon oluştu. Tek renkli mini mandal setlerinin yanı sıra soft renklerin bir arada kullanılmakta olduğu setler de tercih edilmektedir.

Set içerisinde yer alan mandallar, modeline bağlı olarak farklı sayılardaki mandallardan oluşuyor. Yalnızca renklerden hazırlanan modeller ile birlikte, aynı zamanda son dönemlerde başta çiçek olmak üzere farklı detaylar sunuluyor. Böylece insanlar arzu ettiği sonuçlara ulaşabiliyor.

Hediyelik ürün ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. Size en uygun hediye türünü ve fiyatını önerelim.

Fotoğraflı Tutucu Mandal Fiyatları

Bünyemizde mini mandal seti üretimi yapmaktayız. Ayrıca birçok hediyelik ürün ihtiyacınıza da sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Hediyelik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun hediyelik ürünü ve fiyatını önerelim.

Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için 333etiket.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!