Fotoğraflı Saat

Fotoğraflı Saat
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Fotoğraflı Saat Nedir?

Fotoğraflı saat modelleri ağırlıklı olarak kişiye özel olarak üretilmektedir. İlk olarak ortaya çıkmaya başladığı dönemlerde bu tarzdaki saatler çok fazla kişi tarafından tercih edilmiyordu. Bunun sebebi, yapılan baskının kalitesinin asla istenilen seviyede olmamasıydı.

Teknolojinin gelişimiyle beraber pek çok kişisel üründe olduğu gibi bu konuda da ciddi gelişimler oldu. Bu sayede gelişimler, seçenekleri oluşturdu. Ayrıca insanlar arzu ettiği tasarıma ve kaliteye ulaşabilmeye başladı.

Kişiye Özel Fotoğraflı Saat

Günümüzde birçok hediyelik ürünü üretimi yapılmaktadır. Ancak bunlar arasında en çok tercih edilen modeller, kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel fotoğraflı saat bu konuda oldukça etkili bir hediyedir. Bazen bir hatıra fotoğrafı bazen ise sizin için özel bir şarkıyı saat üzerine bastırmak isteriz. Resimli saat bu konuda bize yardımcı olmaktadır.

Fotolu Saat Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle hangi tarzda ürün kullanılacağına karar verilmesi önemlidir. Son zamanlarda ahşap duvar saatleri oldukça revaçtadır. Daha sıcak hediyeler almak isteyen insanlar bu saatlerin üzerine fotoğraf baskısı yaptırmak istiyor. Ahşap saatler dışında cam saatler son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ardından bu tercihler arasından seçim yapıldıktan sonra saat üzerine basılacak fotoğraf belirlenmektedir. Seçilen fotoğrafların, kalitesinin yüksek olması elzemdir. Yani, İyi bir ürün elde etmek için fotoğraf net olmalıdır.

Fotoğraf seçiminden sonra saat üzerine uygulanacak baskı türü belirlenmelidir. Ayrıca baskı işlemleri sonrasında son kontroller yapılmaktadır. Testler olumlu sonuçlandığı takdirde ürün müşteriye teslim edilmektedir.

Fotoğraflı Saat Modelleri

Bünyemizde birçok saat modeli imalatı yapmaktayız. Buna ek olarak, fotoğraflı duvar saati sıkça tercih edilmektedir. Evlerde ve okullarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bunlar genelde fotolu duvar saati olarak bilinmektedir. Ayrıca ofislerde marka kimliğini vurgulamak amacıyla kullanılmaktadır. Bazen ise fotolu saatler hediye amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca özel günlerinizi daha unutulmaz hale getirmek için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kullanım Alanları

Günümüzde fotoğraflı saatlere her yerde rastlamak mümkündür. Örnek olarak, ofislerde, eczanelerde, okullarda ve evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bazen markayı ön planda tutmak, bazen de aile fotoğraflarını ölümsüzleştirmek için kullanılmaktadır. 

Fotolu saatler, içeriğine uygun her yerde kullanılabilmektedir. Ancak içeriklerin de iyi seçilmesi elzemdir. Kısacası iyi seçilen fotoğraf, uygun çerçeve ile birlikte arzu edilen sonuçlara ulaşmak ve dilediğimiz yerde kullanmak mümkündür.

Fotoğraflı Saat Fiyatları

Bünyemizde birçok hediyelik ürünü üretmekteyiz. Kişiye özel hediye çeşitlerimizi görmek ve bilgi almak için bizimle iletişime geçin. İhtiyacınızı dinleyelim, size en uygun hediye ürününü ve fiyatını önerelim.

Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için 333etiket.com sitemize göz atmayı unutmayın!