İç Mekan Baskı

İç Mekan Baskı
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

İç Mekan Baskı Nedir?

UV Baskı, Latex Baskı gibi solventsiz su bazlı baskı makineleriyle yapılan çevre dostu baskı tekniğine İç Mekan Baskı denir. Bu baskı türü, kapalı alan kullanımlarında tercih edilmektedir. 

Yapılan baskılar yakından görüleceği için baskının kaliteli olması önemlidir. Tabi dijital baskının kaliteli olması için de hazırlanan görsel çalışmasının da kaliteli olması gerekmektedir. Bu nedenle yapılacak çalışmalarda tasarım ekibimizden destek almanız sizlere daha iyi hizmet verebilmemizi sağlayacaktır.

Son olarak, baskı ihtiyacı olan firmalara yaratıcı birçok uygulamayı mümkün kılmak en önemli hedeftir. Bununla birlikte kaliteden ödün vermeden fiyat avantajı sağlamak elzemdir.

Kullanım Alanları

Kartvizit, broşür, etiket, kitap, defter, ajanda, takvim sunum ve faaliyet raporlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Baskı malzemeleri, kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Baskı üzerine isim, şifre, fotoğraf ya da grafik gibi kişiye özel olan her türlü değişken içeriği basmak mümkündür. Matbaacılar arasında, bu tür baskılara "değişken data baskısı" denmektedir.

Mağaza, fuar ve AVM gibi yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Gerek tanıtım, gerekse satış gibi konulara mükemmel çözüm olanağı sağlamaktadır.

Avantajlar

İç mekan baskının tercih edilme nedenlerinin başında; düşük maliyet, yüksek hız ve tasarım özgürlüğü gelmektedir.

Bu baskı türü solvent bazlı boya kullanmaktadır. Bununla beraber uzun süreli dayanıklılık sağlar. Ayrıca tanıtım ve duyurucu amaçlı kullanılmaktadır. Baskı folyosu gibi tasarımsal açıdan olanak sağlayan materyallerle desteklenebilmektedir.

Pek çok baskı tekniğini hız ve kalite açısından geride bırakmaktadır. Aynı zamanda baskı işleminde boyut sınırlandırmasını da ortadan kaldırmıştır.

Baskı makinesi, yüksek kalite çözünürlükte baskı olanağı sağlar. Bununla birlikte oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Kısacası renk kullanımı açısından elverişlidir.

İç Mekan Baskı Nasıl Yapılır?

Baskı işlemine başlamadan önce, baskının yapılacağı mekanı tanımak gerekmektedir. Bu sebepten ötürü firmaya, mekan hakkında detaylı bilgi verilmesi elzemdir. Bu bilgiler; mekanın ve nesnelerin ebatı, mekanın kurumsal bilgileri, konumu gibi bilgiler olabilmektedir.

Baskı işlemi öncesinde, mekandaki nesneler kaldırılır ve alan olabildiğince sadeleştirilir. Baskılama işleminin bitmesinin ardından, sergi alanına adapte olacak bir uyum oluşturulmalıdır. Bu uyum; çiçek, biblo gibi dekorasyonlarla da desteklenebilmektedir. Buna ek olarak dekorasyonlar; baskı çıktılarının daha fazla fark yaratacak ve akılda kalıcılığını artıracak bir yöntemdir.

Ankara İç Mekan Dijital Baskı

Günümüzde Ostim, Ankara lokasyonu içerisinde birçok dijital baskı yapan firma bulunmaktadır. İç mekan baskı yapan yerler arasında kendimize güveniyoruz. Ayrıca birçok baskı tekniğini de bünyemizde barındırmaktayız.

İç Mekan Baskı Fiyatları

Dijital baskı işlerinize sıra dışı çözümler üretiyoruz. İç mekan basım konusunda birçok faaliyet gerçekleştirdik. Bu yüzden oldukça tecrübe edindik. Baskı işleriniz için bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun baskı türünü ve fiyatını önerelim. Ayrıca etiket işleriniz için 333etiket.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!