Foto Magnet

Foto magnet,Ankara Fotomagnet Baskı,Ankara Fotomagnet

Foto Magnet

Foto Magnet Baskı

Foto magnet, evimiz de de kolaylıkla yapabileceğimiz bir şeydir. Tabi bu özel firmalar da yapılan magnetlere benzemez. Ama yine de oldukça güzel görüntüler oluşturabilirsiniz. Foto magnetleri genelde insanlar özel günlerde evlerine davet ettikleri kişilere dağıtma amaçlı yaptırabilir. Sadece bu amaçla değildir tabi ki kendi şahsınıza özel veya birine hediye amaçlı da yaptırabilirsiniz.

Ankara Fotomagnet

Magnet basımı için en önemlisi ofset yapmaktır. Bilgisayarınız üzerinden çıkartacağınız tasarıma bir ofset geçmek gereklidir. Bu işlem neden derseniz özellikle bastıracağınız Ankara Fotomagnet Baskı çok şekilli ise daha düzgün bir kesim yapılma amacı ile bu gerekli bir yöntemdir. Eğer ofset tekniği kullanılmazsa Ankara Fotomagnet kesimi istediğiniz gibi olmaz ve çeşitli yamukluklar mevcut olabilir. Magnetlerinizin sağlam ve uzun süre kullanışlı olması için basım aşamalarında magnetlerin üzerlerine selefon kaplama yapılır.

Magnetler 3 çeşit kesim türü vardır bunlar, düz kesim, özel kesim ve standart kesim olarak ayrılır. Şöyle de güzel bir özelliği vardır bu magnetlere dilediğiniz şekli verebilmeniz, dilediğiniz şekilde kestirebilmeniz kesinlikle mümkündür. Basım aşamasına geçmeden önce fotoğrafınızı veya tasarımınızı bilgisayar üzerinden bir düzenlemeniz gerekir. Magnetler de de her ankara dijital baskı ürününde olduğu gibi kaliteli, sağlam malzemeler kullanılmalıdır. Eğer bu şekilde basım yaparsanız müşteri açısından olumlu cevaplar alabilmeniz mümkün olacaktır. Bir reklam firması olarak magnet yapacaksanız küçük detaylı ve küçük bilgilerle kaplı bir şey yapmanız sizin açınızdan hiç de iyi olmayacaktır. İnsanların dikkatini çekecek büyük ve göz alıcı tasarımlar yapmak sizlere daha iyi bir geri dönüş sağlayacaktır. Foto magnet ve normal magnetler de fiyatlar büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.

Özel kesim, standart kesim ve düz kesim olarak ayrılır. Özel isteğiniz doğrultusunda magnetinize kalp,balon,kelebek veya herhangi bir şekil verebilmeniz de mümkündür.

Benzer Haberler

Yeni Haberler