Teknoloji

Teknoloji

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Baskı Teknolojileri Nedir?

Baskı endüstrisi, geçmişin moda teknolojilerini kullanmaktan gün geçtikçe uzaklaşmıştır. Günümüzde baskı firmaları, sıklıkla yeni teknolojilerden faydalanmaktadır. 

Özellikle reklam endüstrisi dijital çağda kilit bir rol oynamaktadır. Örneğin sokak aralarından stadyumlara, en son ürünleri ve kampanyaları gösteren büyük afişlerin kullanımı oldukça yaygındır.

Baskı Teknolojilerinin Avantajları

Basım endüstrisindeki teknolojik gelişmeler sebebiyle baskı maliyeti önemli ölçüde azalmıştır. Bu; postalama kartları, hediye çekleri, etiketler ve folyo ürünler dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş baskı malzemesi sağlayıcısı olarak baskı teknolojisinin dijital çağda gelişmesini sağladı.

Yüksek Hız​

Dijital baskı makineleri, geleneksel baskı yöntemlerine kıyasla daha hızlıdır. Bu makineler üretim süresini kısaltarak zaman ve para tasarrufu sağlar.

Yüksek Kalite​

Baskı teknolojilerinin sağladığı en büyük avantajlardan birisi baskı makinelerinin net ve keskin bir görüntü çıkarmasıdır. Canlı renkler ve ayrıntılı grafiklerin elde edilmesini sağlar. Ayrıca, dijital baskı makineleri, baskı sonrası işlem gerektirmediği için baskı işlemi sırasında kaynaklanan kayıpların minimuma indirgenmesini sağlar.

Az Maliyet

Yeni nesil baskı makineleri, geleneksel baskı yöntemlerine kıyasla daha düşük maliyetli olabilmektedir. Bunun nedeni, makinelerin daha az iş gücüne ihtiyaç duyması, daha az sayıda materyali kullanması ve daha kısa bir üretim süresine sahip olmasıdır.

Kullandığımız Teknolojiler

Bünyemizde birçok teknoloji kullanmaktayız. Bunları sıralayacak olursak; UV Baskı, İç Mekan Baskı, Pigment Baskı, Latex Baskı, CNC Kesim, Lazer Kesim, Plotter Kesim olarak sıralayabiliriz. 

UV
Baskı

İç Mekan Baskı

Pigment Baskı

Latex Baskı

CNC
Kesim

Lazer
Kesim

Plotter
Kesim