333 Baskı Kimdir?

333 Baskı 333 Tanıtım A.Ş. iştirakidir. 333 3 mühendis tarafından kurulmuştur. Ayrıca 333 evrensel bir gülümseme davranışını anımsatmaktadır. 333 kurulduğu ilk zamanlarda stüdyo ve reklam ajansı olarak faaliyete başlamıştır.

333 baskı işlerini güvenerek verdiği firmaların verdikleri sözü yerine getirmemesinden dolayı sıkıntılı süreç yaşamıştır. Bunun sonucunda 333 dijital baskı makinelerini bünyesine katarak, araç giydirme sektörüne de girerek 333 Baskı altında firmasını genişletme yoluna girmiştir.

333, Tabela ve Etiket Üretiminde Lider!

333 Tanıtım, tabela totem imalatı, konusunda da çalıştığı firmalarla işçilik ve malzeme kalitesi konusunda da sorunlar yaşamıştır. Bu yüzden tabela sektörü için makinelere yatırım yaparak 333 Reklam adı altında tabela imalatına başlamıştır. 333 Tanıtım, etiket baskı ve metal etiket imalatı konusunda piyasadaki açığı kapatmak, etiket ve baskı işlerini bizzat kendilerinin yapıp, iş teslim sürecini kontrol altında tutabilmek adına 333 Etiket firmasını kurmuştur.

 • İsmet Şahin
  Sıradan bir reklam, sıradan baskılar istemiyordum. Evet bir berber salonu olabilir ama dikkat çekici olsun istiyordum. Ben mesleğimde onlar da baskı sistemlerinde ehil kişilermiş, hayırlı işler dilerim.
  İsmet Şahin
 • Mürvet Ekin
  Sergim için o kadar telaşlanıyordum ki ya baskılar kötü olursa diye, iyi ki 333’e rastlamışım dedikleri gibi gülerek ayrıldım ve sergim mükemmel oldu.
  Mürvet Ekin
 • İlyas Kahraman
  İvedik’teki üretim tesislerine gittiğimde mütavazi bütçelerle ürün sunan bu şirketin aslında reklam dünyasının büyüklerinden olduğunu gördüm.
  İlyas Kahraman