Fine Art Çerçeve

Fine Art Çerçeve
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Fine Art Çerçeve Nedir?

Fine Art Çerçeve kartonu, tamamı pamuktan yapılmıştır. Ayrıca asit gibi yabancı madde içermeyen özel kağıtlar ile yapılmaktadır. Buna ek olarak, yüzlerce yıl ömre sahip özel bir kağıttır. 

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bunlara örnek olarak posterlerde, fotoğraflarda, diplomalarda ve sertifikalarda tercih edilmektedir. 

Fine Art karton yalnızca var olan ürünlere görsel anlamda bir şeyler katmak amacı ile kullanılmaz. Ayrıca yapılmış işin korunabilmesi adına sıklıkla tercih edilmektedir. 

Fine Art Karton Nasıl Hazırlanır?

İncelendiği zaman pek çok farklı renkte hazırlanarak kullanıma sunulduğunu görmek mümkündür. Ağırlıklı olarak 1.5 mm kalınlığa sahip olan bu karton, cam ile arasına konulmaktadır.

Yüksek Kalite,
Düşük Fiyat

Fine Art Tablo İmalatı

333 Baskı olarak karton imalatı yapan firmamız, en kaliteli paspartu kartonları kullanarak çerçeve imalatını gerçekleştirmektedir. Çerçeve ihtiyacınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz.

Fine Art Karton Fiyatları

Siyah-beyaz şeklinde hazırlanan fotoğraf ve resimler için ağırlıklı olarak hakim rengin tam tersi olarak renkte fine art karton tercih edilmektedir. Fine art karton ölçüsü, kalınlığı ve tasarım cinsine göre Fine Art baskı fiyatları belirlenmektedir. Yani bir işin içinde birçok değişken bulunmaktadır.

Eğer çerçeve ihtiyaçlarınıza çözüm arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. İsteklerinizi dinleyelim, size en uygun çerçeveyi ve fiyatı önerelim. Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için 333etiket.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.