Mini Şövale

Mini Şövale
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Mini Şövale Nedir?

Özellikle fotoğraf ya da eserleri, evlerinde veya ofis ortamlarında sergilemek isteyen kişiler için birebirdir. Bunun sebebi geleneksel şövalelerin modasının geçmeye başlamasıdır. Ayrıca bu şövaleler boyut anlamında pek kullanışlı değildir. Bu durumların engellenmesi adına yapılan çalışmalar sonucunda mini şövaleler popüler hale gelmiştir. 

 

Mini Şövale Fiyatları

Birçoğu çerçeve modelinde olduğu gibi ahşap modellerin ön planda olduğunu görmek mümkündür. Ancak malzeme seçimi konusunda opsiyon oldukça fazladır. Bu yüzden malzeme seçimine göre fiyat konusunda da değişiklik görülmektedir. Kaliteli malzeme seçimi ürünün uzun vadeli kullanımına olanak sağlar.

Hediyelik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. Size en uygun hediye türünü ve fiyatını önerelim. Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için 333etiket.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Mini Şövale Nasıl Hazırlanır?

Günümüzde mini şövaleler oldukça revaçta. Bu sebepten ötürü konuya ilgi oldukça fazladır. Hazırlık aşamasına geçmeden önce amacın doğru anlaşılması gerekmektedir. Şövale bir eseri daha ön planda tutar. Ancak eserin de kaliteli olması oldukça önemlidir. Biz burada müşterimizle bir uyum içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaliteli fotoğraf seçimi, ebat seçimi gibi konularda fikir alış-verişi yapıyoruz. Bunun sonunda müşterilerimizin arzuladığı çıktıları onlara teslim ediyoruz.

Şövale Çeşitleri

Ressam sehpası veya ressam şövalesi ve hatta tuval sehpası olarak da bilinen bu ürünlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunların başında, ahşap, metal, tuval, alüminyum ve demir şövaleler gelmektedir. Ancak bunların arasında ihtiyaç sahiplerinin favorisi ahşap şövale modelleridir. Bunun sebebi, ahşap kullanımının oldukça sade bir görüntü olmasından kaynaklıdır. Ayrıca geçmişten günümüze ünlü ressamların çalışma yaptığı düzenek ahşap sistemlerden oluşmaktadır. Günümüzde bu durumun meta haline gelmesi, geleneksel sebeplerden kaynaklanmaktadır diyebiliriz. 

Neden Tercih Edilir?

Gün geçtikçe şövaleler; resimlere ve hediyelere daha nostaljik bir hava katmaya başladı. Bunun sebebi günümüzde birçok çerçeve çeşidinin hayatımıza girmesidir. Ancak şövale kullanımı, eserlerinde sadeliği ön plana koymak isteyen kişilerin tercihidir. Bu yüzden her kesime hitap etmeyebilmektedir. Buna rağmen genelde ressamlar, dijital tasarım uzmanları gibi konuya yakın kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Sıklıkla sergilerde karşımıza çıkmaktadırlar. Ancak kullanım alanı oldukça geniştir. Kısaca hayal gücümüzün el verdiği kadar geniş yelpazeye sahiptir diyebiliriz.