Foto Takvim

Foto Takvim

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Foto Takvim Nedir?

Foto takvim modelleri, söz konusu hediye seçimi olduğunda insanların tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Gerek evlerde gerekse iş yerlerinde sıklıkla görülmektedir.

Teknolojinin gelişimiyle beraber fotoğraflı takvim modellerinin birçok opsiyonu oluşmuştur. Bu sayede sevdiklerine hediye almak isteyen kişiler en iyi sonuçlara ulaşmak için birçok alternatife sahip olmaktadır.

Foto Takvim Fiyatları

Günümüzde fotoğraflı takvim fiyatları oldukça değişmektedir. Bunun sebebi; boyut, malzeme ve baskı kalitesinin değişmesidir. 333 Baskı olarak; en kaliteli malzemeyi size sunmaktayız. Fotoğraf baskı ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun hediyelik türünü ve fiyatını önerelim. Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için 333etiket.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

Foto Takvim Nasıl Hazırlanır?

Hazırlanacak foto takvim için ilk aşamada hangi türde hazırlanacağı belirlenmelidir. Her aya ait ayrı sayfanın yer almakta olduğu takvimlerin yanı sıra bir veya iki sayfalık takvim kullanımı da yaygındır. Bu seçim yapıldıktan fotoğraflar seçilir ve adet bilgisi oluşturulur. Fotoğraf seçiminde dikkat edilmesi gereken husus, fotoğraf kalitesinin yüksek olmasıdır. Bu durum sağlandığı takdirde istenilen sonuçlar elde edilebilmektedir. Kısacası doğru fotoğraf çekimi ile beraber ortaya çıkacak takvimler idealdir.

Fotoğraflı Takvim Kullanım Alanları

Bu tarzdaki hediyelik eşyalar genelde masa üzeri kullanımda tercih edilmektedir. Ancak duvar üzerindeki kullanımları da oldukça yaygındır. Buna ek olarak hediyelik tercihlerinde sıklıkla masaüstü fotoğraf tutucu veya fotoğraflı takvim tercih edilmektedir.

Ofislerde sıklıkla kullanılmaktadır. Gerek marka bilgilerini içeren, gerekse aile fotoğraflarını içeren takvimler gözde konumdadır. Aslında kullanım alanının sınırı yoktur. Takvim içeriğine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Masa Takvimi Ne Demek?

Zamanın takip edilmesini kolaylaştıran takvimler artık masamızın üzerlerinde yer bulmaya başladı. Bu sebeple birçok opsiyonu da ortaya çıkmış oldu. Hayatın hızlanmasıyla beraber duvara asılan modeller yerine, masaüstü foto takvimler oldukça popüler hale gelmiştir. Bu sebeple insanlar hediyelik ürün alacağı zaman foto takvimleri kullanmaya başlamıştır.