Fineart Baskı

fine art baskı, fine art baskı nedir, fine art baskı fiyatları, fine art baskı tablo, fine art baskı ankara, fine art baski, fine art baskı fiyat, fine art fotoğraf baskı, fineart sanatsal baskı, Fineart Baskı

Fineart Baskı

333 ankara baskı firması

Fineart Baskı renklerin hiçbirinde bozukluk olmadan tamamen orijinal hali ile profesyonel ve yüksek çözünürlükte püskürtme mürekkep ile basılan bir türdür. Bu baskı kullanıcılık açısından uzun ömürlü ve kaliteli bir baskıdır. Genelde profesyoneller tarafından tercih edilir.
Baskının yapıldığı özel makineler, baskı materyalleri ve kullanılan boyalar bu baskının en önemli noktalarıdır. Bu baskılar uzun süre saklanacak bir şekilde yapıldığı için sıklıkla sanat galerilerinde ve müzelerde çok tercih edilir. Fineart yüksek dpi çözünürlüğünde, fotografik özel kağıda ve tuvale yapılabilir baskıdır. Fineart baskılar tamamen pamuk ve asit içermeyen kağıtlara basılır ve kağıdın ömrü rengine ve kağıdın çeşidine göre farklılık gösterebilir 100-300 yıl arasında değişiklik gösterir.

Ankara Fineart Baskı

Kağıt baskı; pamuk, alfa selüloz, bamboo liflerinden yapılmaktadır. Kağıtlar renk seçeneğine göre kalıcılık göstermektedir. Tahmini süresi 100-300 yıl arasıdır.
Kanvas baskı ; tuval üzerine yüksek çözünürlük ile yapılır. Kanvas baskı da resimler daha canlı ve dramatik görünür. Bu baskılar bir sprayle korunmaya alınır ve bu sayede kalıcılık sağlar. Kağıt baskı; pamuk, alfa selüloz, bamboo liflerinden yapılmaktadır. Kağıtlar renk seçeneğine göre kalıcılık göstermektedir. Tahmini süresi 100-300 yıl arasıdır. Kanvas baskı ; tuval üzerine yüksek çözünürlük ile yapılır. Kanvas baskı da resimler daha canlı ve dramatik görünür. Bu baskılar bir sprayle korunmaya alınır ve bu sayede kalıcılık sağlar.
Dipleks ; pleksiglasa özel bir yapıştırıcı aracılığıyla arkasında alüminyum veya akrilikten koruyucu bir kısım ile birleştirilir. Extra parlaklığı ve üç boyut etkisi onun oldukça güzel görünmesini sağlar. Diğer baskılara göre diplesk daha uzun ömürlüdür ve daha çok tercih edilmektedir.

fine art baskı, fine art baskı nedir, fine art baskı fiyatları, fine art baskı tablo, fine art baskı ankara, fine art baski, fine art baskı fiyat, fine art fotoğraf baskı, fineart sanatsal baskı, Fineart Baskı
Fineart Kullanım Yerleri

Müzeler, Sanatsal portfolyolar , Fotoğraf albümleri , Resim sergileri , Davetiyeler ve kendi isteğiniz üzerine dekoratif amaçlı tablolar olarak kullanılır.
Ankara Fineart baskı ürününde malzemelerin kaliteli ve özenle yapılıyor olması biraz fiyatını da etkiliyor olabilir ama yine de kalitesi sebebiyle tercih edilmesi gereken bir baskı türüdür. Bu şekilde olması hem uzun süre dayanması hem de sağlıklı olması açısından gayet iyidir. Fineart baskıların eşi benzeri olmaz hatta yok derece de güzeldir. Çözünürlüğü oldukça net ve renkleri de göz alıcı bir şekildedir. Yani herhangi bir Fineart baskısı insanı hemen etkileyebilir.

Benzer Haberler

Yeni Haberler