Sanatsal Çerçeve

Sanatsal Çerçeve
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Sanatsal Çerçeve Nedir?

Genellikle müzelerde tarihi eserlerde kullanılan tablo yapısına sanatsal çerçeve denmektedir. Söz konusu çerçeve olunca; bir eseri değerli yapan şey, eserin güzelliğini ön plana çıkaran kaliteli bir çerçeveye sahip olmasıdır. Sadelikleri ve nefes kesici tasarımlarıyla göz doldururlar. Ancak asla eserin önüne geçmezler. Burada asıl amaç, eserin görünümünü tamamlamak ve eserin etkileyiciliğini artırmaktır. Bu nedenle kullanımları oldukça önemlidir.

Bazı eserler çerçevesiz kullanılabilmektedir. Çerçeve ihtiyaçlarınıza birbirinden kaliteli ve birçok varyasyon içeren çerçevelerimizle çözüm olmaktayız.

Modern, eskitme, nostaljik, parlak ve mat gibi çerçeve çeşitlerimizle hayalinizdeki ürünü size sunuyoruz. Ayrıca renkli çerçeve modellerimiz de mevcuttur. Makine ve ham madde açısından zengin atölyemiz, konseptinize ve isteklerinize uygun çıktıyı sağlama konusunda bütün imkanları sağlamaktadır. Bu sayede kaliteden ödün vermeyen minimal ve gösterişli tarzlarda sanatsal çerçeve hazırlama konusunda kendimize oldukça güveniyoruz.

Ayrıca etiket işlerimiz için 333etiket.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Sanatsal Çerçeve Modelleri

Çerçeve ihtiyaçlarına çözüm bulmak isteyen kişiler, klasik tarzda yüzlerce ürünle karşılaşmaktadır. Gün geçtikçe, teknolojinin etkisiyle beraber birçok farklı opsiyon da ortaya çıkmış oldu.

Genelde ahşap materyalden üretilmekte olan çerçeveler, geçmişten günümüze bir norm haline geldi. Ancak farklı materyallerle yapılan çerçeveler de eserin kullanım alanına göre birçok avantaj sağlamaktadır. Örneğin plastik çeşitlerinden üretilen sanatsal çerçeve modelleri düşünülenden çok daha kaliteli bir yapıya sahiptir.

Özellikle de iç mekan tasarımları için birçok model bulunmaktadır. Klasik modellerin yanı sıra antik, bronz, varak, gümüş ya da altın gibi farklı renkler kullanılabilmektedir. Bu imkanlar ise müşteriye birçok opsiyon sunmaktadır.

Sanatsal Çerçeve Fiyatları

Çerçeve fiyatları birçok açıdan değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak; kullanılacak materyale, fotoğraf ölçülerine ve materyaline göre değişiklik gösterebilmektedir. Sıra dışı çerçeve imalat tekniklerimizle ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Siz de 333 Baskı ile iletişime geçin. Size en uygun fiyatı ve çerçeveyi önerelim.​

Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi

Dekorasyon amaçlı, yani kaba tabirle gösteriş odaklı tablolara verilen isimdir. Özellikle sanatsal modeller ciddi gösteriş sağlar. Buna rağmen daha minimal tarzda hazırlanan modeller de bulunmaktadır. Dekoratif fotoğraf çerçevesi genelde restoran, müze gibi yerlerde kullanılmaktadır. Ayrıca sergi kurulumu sektörünün de gözdesidir. Buna ek olarak, bahsettiğimiz özelliklerden dolayı sanatsal tablo olarak da bilinmektedir.