Diasec

Diasec Baskı Ankara,Diasec Baskı Fiyatları,Dipleks Baskı

Diasec

Diasec, fotoğrafların akrilik levhaya doğrudan ve kalıcı olarak basılması tekniğidir. Fotoğraflar, sınırsız yüksek sergi standartlarına monte edilir ve geleneksel resim çerçevesine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Diasec, 1969 yılında tekniği geliştiren İsviçre’de Diasec-Sovilla SA tarafından tescillenmiş dünya çapında bir markadır.

Diasec Baskı Ankara

Akrilik üst kaplama ile alüminyuma doğrudan ve kalıcı olarak yapıştırılan resmin yüksek kaliteli bir fotoğraf baskısıdır. Diasec, kağıt üzerinde yapılan çalışmaları genel olarak etkileyen sıcaklık ve nem değişikliklerine dayanır. Banyolar ve mutfaklar için idealdir. Diasec için seçilen bileşenler yakından korunan bir formül içerir. Net döküm perspexin ışık penetrasyonu ve kırılması ile birlikte, birlikte daha yüksek görüntü tanımı, parlak renk ve izleyiciye daha belirgin hale getirilmiş ince ayrıntılı bir doku üretir. Bu üstün netlik, sıradan camlama yöntemleriyle elde edilemez.

Diasec Baskı Ankara,Diasec Baskı Fiyatları,Dipleks Baskı

Diasec paneller alüminyum ile desteklenir, bitmiş resmin sağlamlığını güçlendirir ve yandan bakıldığında güzel bir profil sağlar. Arka plaka ayrıca, yapıtın duvara asılmasını sağlayan özel yapılmış alüminyum alt çerçeveler, açık bir destek aracı olmadan bağlanmasını sağlar.

Diasecin Özellikleri

Diasec nötr kürdür ve dahili ultraviyole filtreye sahiptir. Plastikleştirici içermez ve mantar öldürücü, bakteriyel ajanlar ve hava kaynaklı kirleticilere karşı dayanıklıdır.
Sertleştikten sonra tüm hava geçirmez panel kimyasal olarak inert ve stabil kalır. Bu nedenle, görüntünüzün bozulmamış izleme durumunda kalacağından emin olabilirsiniz. Bitmiş ürün de esnek kalır, bu da kağıt ve kağıt üzerindeki işleri etkileyen sıcaklık ve nem değişikliklerine dayanmasını sağlar.

Diasecin Avantajları

Bunu, açık akrilikin ışık penetrasyonu ve kırılması ile birleştirerek, daha yüksek görüntü tanımı, parlak renk ve fotoğraf çalışmalarına ince ayrıntılı bir doku üretir.
Diasec paneller, bitmiş resmin sağlamlığını güçlendirmek için alüminyum veya dibond kompozit malzeme ile desteklenebilir. Diasec, 100 yıldır güzel sanatlar fotoğraflarını korumanın patentli bir yöntemidir.
Fotoğrafınız yazdırılır, daha sonra kağıdın rengini veya görünümünü bozmadan yüzeye ince bir akrilik reçine tabakası uygulanır. Fotoğrafınız seçtiğiniz kağıda veya brandaya basılır .Daha sonra üzerine şeffaf bir metakrilat plakalar yerleştirilir. İki sıvı bileşen temas ettiğinde yapışma kimyasal olarak gerçekleşir. Bu nedenle toz, hava kabarcığı veya görünür tutkal izi yoktur. Herhangi bir saydamlık efektinden kaçınmak için fotoğrafın veya dibond montaj parçasının arkasına siyah bir pleksiglas plaka yerleştirilebilir .

Diasec Baskının Avantajları Nelerdir?

Diasec sürecinin iki avantajı vardır. Bir yandan fotoğraflarınızı görüntüyü bozmadan korur. Üzerine baskı yapılacak kağıt seçildiğinde hem renkler hem de istenen efektler korunur. Dahası, fotoğraflarınızı UV ışınlarına, çizilmelere ve diğer hasarlara karşı korur. Bu tür suistimallere camdan daha dayanıklıdır. Öte yandan, bu süreç çalışmanızı en iyi şekilde sunmanızı gerçekten sağlar. Müzeler ve galeriler buna çok değer veriyor.
Parlak kenarlar mükemmel bir sonuç verirken, süreç işinizin renklerini, kontrastlarını ve ayrıntılarını vurguluyor. Baskı Ankara firması ile en kaliteli ve yüksek çözünürlükte dipleks baskılara kavuşmanız mümkün!

Diasec Baskı Ankara,Diasec Baskı Fiyatları,Dipleks Baskı

Benzer Haberler

Yeni Haberler