Duratrans Baskı

duratrans baskı fiyatları, duratrans baskı nedir, duratrans baskı ankara, duratrans dijital baskı

Duratrans Baskı

333 ankara baskı firması


Duratrans baskı, diğer baskılara göre biraz farklıdır. Duratrans baskılar plastik ve yüzeyi puslu bir yapıya sahiptir. Bu baskılar da içten aydınlatma veya arkadan aydınlatma kullanılır bu onun en önemli özelliğinden biridir. Duratrans baskı, şeffaf bir alan üzerine yapılır. Daha sonra onun arkasından ışık almasını sağlayarak resim daha canlı bir hale getirilir. Bu baskı genelde iç mekanlar da tercih edilir ama bu dış mekanlar da kullanılmayacağı anlamına gelmez. Duratrans baskı kalitesinin yanında bu canlılığı ile çok ilgi kazanır. Onun üzerine basılan resim ne kadar basit olursa olsun ışık olayı onu ilgi odağı yapar.

Duratrans Baskı Ankara

Duratrans baskılar da büyüklüğüne göre fiyat değiştirir.Duratrans baskılarda kullanılan malzemeler iç ve dış mekana göre değişmektedir. İç mekanlarda su bazlı boyalar, dış mekanlarda da solvent veya eco solvent mürekkep kullanarak basılır. Polyester hammaddesinden üretilen ve üzerindeki renklerin doygunluğunu kaybetmeden ışıkla canlı renkler sunması için bir katman kimyasalla sıvanır. Bu mürekkebin dağıtmadan hapsedilmesini sağlar.

Duratrans Baskının Kullanım Yerleri

Duratrans Baskının Kullanım Yerleri başlıca, avmler , otobüs durakları, metrolar, mağazalar bazı cafe ve restoranlardır. Bunun sebebi insanların dikkatini çekmek ve onu reklamını yapılan şeye yönlendirmek açısından oldukça iyi bir yöntemdir. Sadece reklam amaçlı kullanmanız zorunlu değildir evlerinizde ve ofisinizde de dekoratif amaçlı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Duratrans Baskısı İmalatı

Öncelikle rulo halinde olan duratransı hangi mekan da kullanacaksanız ona uygun makinelere yerleştirilir. Tasarlanmış resim, Ankara Dijital Baskı tarafından ters baskı şeklinde yapılır. Kalitesi yüksek olan tasarımlar yüksek çözünürlüklü makinalarda yapılır ve bu resme hangi açıdan bakarsanız bakın gayet net bir görüntü ile karşılaşırsınız.

Duratrans baskıların kullanılacağı mekanların arkadan ışık alabilmesi önemlidir. Çünkü duratrans baskının asıl olayı ışıktır. Ayrıca duratrans hem plastik hem de diğer baskılara göre daha sert bir yapıya sahiptir ki bu sayede kırılıp bükülmesi imkansız denecek kadar zordur. Eğer çizilmesini önlemek isterseniz bunun için en uygun olacak şey duratransın üstüne laminasyon kaplama yapmak olacaktır. Duratrans baskı sadece tek çeşitten ibarettir.

Dura trans Baskının Avantajları

 

Duratrans baskı hem şık hem de bu şıklığına göre maliyeti düşük bir baskıdır en önemli avantajlarından biri budur.

Diğer baskı malzemelerine göre çok daha dayanıklı özelliğe sahiptir.

duratrans baskı fiyatları, duratrans baskı nedir, duratrans baskı ankara, duratrans dijital baskı

Benzer Haberler

Yeni Haberler