Pleksi Sandviç

Ankara Pleksi Sandviç

Pleksi Sandviç

333 ankara baskı firması
Ankara Pleksi Sandviç
Pleksi Sandviç

Pleksi Sandviç, 1969’da keşfedilmesinden beri dünyaya hızla yayılarak en çok kullanılan sanatsal ürünlerin başında yer almıştır.
Genellikle geleneksel çerçeveli görünümden ziyade sanat eserleriniz daha modern ve boyutlu bir görünüm sağlar. Pleksi Sandviç baskı, istendiği takdirde fotoğrafa kurumsal bir kimlik de katabilmektedir. Yani, her ihtiyacı karşılayabilecek ve isteklere cevap verebilecek bir yapıya sahiptir. Pleksi sandviç ile fotoğraflarınızın veya grafiklerinizin şeffaf bir yüzey (akrilik) arasından süzüldüğü, keskin bir hava yaratır.
Bu, aslında akriliğin fotoğraf üzerine yansıyan ışıkları, su etkisinde olduğu gibi bükerek fotoğrafı daha canlı ve hareketli göstermesini sağlamasının bir sonucudur. Bu ışık oyunları sayesinde sunduğu görsel şölen, en çok sanat galerileri, müzeler ve koleksiyoncularca tercih edilmesini sağlar.

Ankara Dipleks Baskı

Pleksi Sandviçin yapım aşamalarında önce, alüminyum kompozit ile pleksiglasın arasına fotoğraf ya da grafikleriniz çok özel, şeffaf bir malzeme ile yapıştırılır. Bu Ankara Dipleks Baskı İmalatı işlemleri geleneksel camlama yöntemleriyle elde edilemeyen fotoğraf çalışmalarına parlak renkler ve ince detaylı doku verir. Fotoğrafın dayanıklılık süresini de arttırırı ki rengi solmadan çok daha uzun yıllar dayanabilir hale getirir. Aynı zamanda baskının akriliğe yapıştırılmasıyla birlikte oluşan görüntü tamamen net ve düzdür. Bu da sıklıkla tercih edilme nedenlerinden biridir.
Pleksi Sandviç baskılar, Uv koruması yanında havayla temassız yapısı ömürlük bir eser sunar. Uzun süre canlılığını koruyan bu ankara dijital baskı ürünü metalik ya da parlak kağıda basılabilmektedir.
Andreas Gursky isimli sanatçının, dünyanın en pahalı fotoğrafı olarak da bilinen “99 Cent II Diptychon” adlı eseri de diasec ile kaplanarak açık arttırmaya sunulmuştur.

Baskılar mürekkep püskürtme tekniği veya başka bir araçla yapılarak elde edilmiş de olsa sonuç yüksek sergileme standartlarındadır. Dolayısıyla geleneksel bir resim çerçevesi ihtiyacını ortadan kaldırır.
333 Baskı, Ankara’nın en seçkin ve tecrübeli ekibini hizmetinize sunarak eserinizin en güzel ve canlı halinin ortaya çıkarak tüm güzelliğini sergilemesine yardımcı olur. Tüm işlemleri üstlenerek sizin sadece göz alıcı görünümün keyfini çıkarmanızı destekler. 333 Reklamın 20 yılı aşkın tecrübeli ustaları, ve alanında uzman çalışan kadrosu ile tüm ihtiyaçlarınız en uygun yollarla karşılanmaktadır.

dipleks baskı, diasec, pleksi sandviç, ankara dipleks baskı

Benzer Haberler

Yeni Haberler