Banner Baskı

Banner Baskı, Banner Baskı Ankara, Roll up Baskı, Pole Banner Baskı,x banner baskı

Banner Baskı

Banner baskı, gövdesi alüminyum olan bez parçası ve borudan oluşur. Toplanabilir yani portatif bir şekilde küçültülerek rahatlıkla taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Genellikle tanıtımlar, sergiler, fuarlar ve açılışlarda sıklıkla kullanılmaktadır ve bu reklam aracının taşınması da olukça kolaydır. Siyah kanvas bez çantaları ile kolay bir şekilde taşınabilir.

Banner Baskı Ankara

Banner baskılar istenilen her ölçüde yapılabilmektedir. Tasarımını yaptıktan sonra da bannerın üzerine uygulanır. Roll up bannerlar kullanım alanları açısından geniştir yani ister ofisinizi, ister yapacağınız bir aktiviteyi bastırıp kullanabilirsiniz. İsteğiniz karşısında baskısız bir banner da alabilme imkanınız da mümkündür. Taşımasının kolay olması gibi kurulumu da öyledir 2-3 saniyede kurabilirsiniz. Banner Baskı Ankara, roll-up baskı olarak bilinmektedir.

Banner Baskı Avantajları

Üretimi hızlıdır fiyatı da çok yüksek miktarlarda değildir.
Kurulumu için uzun süre uğraşmanıza gerek olmayacaktır.
İstediğiniz her ölçüde mevcuttur.
Çok fazla yer kaplamaz. İşiniz bittikten sonra çantasına koyup saklamaya devam edebilirsiniz.
Kurulumu fazlasıyla hızlıdır.
Makaralı bir sistemi olması sebebiyle üzerinde basılı olan göresele zarar vermez.
Üzerinde ki baskıyı dilediğiniz zaman değiştirebilme imkanınız vardır.
Kağıdın üzerine baskıda yıpranma veya yırtılma gibi bir zarar gelmemesi için laminasyon yapılmaktadır.

Eğer reklam için bir banner yaptırıyorsanız bu ankara banner baskı için seçeceğiniz görseller yüksek çözünürlüklü olmalı veya bir tasarım yapıyorsanız da üzerine basıldığında netliğini kaybetmemelidir. Bireysel veya kurumsal logonuzu en başta konumlandırmanız gerekir. Öyle olmasının sebebi insanların genelde yukarıdan aşağıya doğru incelemesinden kaynaklıdır. Eğer yazı eklemeniz gerekecekse her zaman sağdan sola doğru ekleyerek gidin eğer öyle istemiyorsanız da ortalı bir şekilde yapabilirsiniz. Ama yazıları yazarken de içeriği dikkat çekici olması önemlidir özellikle kendi sözlerinizi yazmak, hiç duyulmamış sözler olarak dikkat çekmeye çok açıktır. Kullandığınız renkler çok iyi seçilmeli yani bu olaya özen göstermelisiniz. Renkler canlı, göz alıcı ve dikkat çekici bir şekilde olmalıdır. Ve son olarak nerenin reklamını yapıyorsanız oraya ait kendi iletişim bilgilerinizi, internet sitelerinize ait bilgileri, konumunuzu ve son olarak isiminizi soy isminizi yazmayı unutmayın. Bunların hepsi tamamlandıktan sonra banner ı ileride olacak sergilerde, fuarlarda, tanıtımlarda tekrar kullanmak için saklayabilirsiniz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler