Dijital Baskı Ankara

Ankara Baskı Firması, Baskı Çeşitleri, Baskı Fiyatları, Dijital Baskı, Etiket Baskı, Fotoğraf Baskı, Uv Baskı

Dijital Baskı Ankara

333 ankara baskı firması

Baskı, daha spesifik ismiyle dijital baskı; dijital ortamlardaki yazı, resim vb. materyallerin kağıt, folyo vb. çeşitli malzemelere makineler aracılığıyla basılması işlemidir. Gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün yeni bir değişime uğrayan bu sektörünün, teknolojiyle en çok etkilendiği alan elbette, dijital baskıdır.

Fiziksel bir güç gerektirmemesi sayesinde bu sektörde hızla yayılarak kendine kalıcı bir yer edinmiştir. Buna bağlı olarak günümüzde, çevrede gördüğünüz birçok süs eşyasının yanında günlük kullanılan ürünler dijital baskı ankara ile üretilmektedir. Bu tür baskının da kendi içinde birçok çeşidi bulunur.

Ankara Fotoğraf baskı, folyo, foreks, uv ve kanvas gibi çeşitleriyle hayatın her alanında karşımıza dijital baskılı ürünler çıkmaktadır. 333Baskı, en kaliteli ürün ve son teknolojiyi kullanarak sizlere maliyet açısından en uygun ve en kaliteli ürün hizmetini vermektedir. Dijital baskıda teknik olarak en  çok ankara uv baskı kullanılmaktadır.

 
Ankara,Baskı,Firması
Ankara Baskı Firması, Baskı Fiyatları, Fotoğraf Baskı, Etiket Baskı, Baskı Çeşitleri,Uv Baskı, Dijital Baskı

Baskı Aşamaları

Baskının aşamalarında başlangıç genellikle aynıdır. Müşteri, ihtiyacı olan ürünü nasıl istediğine karar verdikten sonra tasarımcılarımıza belirli çizgilerini tarif eder ve tasarımcılarımız buna göre müşterimizin istek ve görüşlerine bağlı bir çalışma yürüterek ürünün tasarımı gerçekleştirir ve baskıyı onaylattıktan sonra üretime gönderirler. Tasarım genellikle Adobe Illustrator, Photoshop veya Corel programları kullanılarak yapılır ve baskıya uygun bir şekilde makinelere gönderilir. Tasarım aşaması ve baskının öncesinde dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri kullanılan görsellerin çözünürlüklerinin ürünün büyüklüğüne de uygun olarak yüksek olmasıdır.

Aynı şekilde ankara dijital baskı yapılacak ürüne de doğru şekilde karar vermek de baskımda herhangi bir hatanın olmaması, kullanım amacına uygun, uzun ömürlü bir ürün olmasına yardımcı olması açısından önemlidir.

Dijital Baskıda Kullanılan Teknolojiler

Baskıya geçilmeden önce Adobe Illustrator, Photoshop ve Corel programlarının kullanıldığını söylemiştik. Baskıyı gerçekleştiren makineler, bu programlarla uyumlu olarak üretilmektedir bu nedenle bu programların kullanılması önemlidir.

Dijital-baskı makinelerinde Uv, Folyo, Plotter, Latex gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Bunlardan bir- ikisine örnek vererek makinelere de kısaca değinmek isteriz. Uv-Baskı makinesi, makineler arasında en gelişmiş baskı teknolojine sahip olan makinelerdendir ve hemen hemen her yüzeye baskı yapabilmektedir. Uv ışınları sayesinde baskının hızla kullanıma hazır olmasını da sağlar. Folyo-baskı makinesi, folyoya baskı yapan ve o baskıyı belirlenen çizgilerden keserek çıkar yapıştır stickerlar oluşturmaya yardımcı olmaktadır. İç mekanlarda, zeminlerde ve daha birçok yerde yapışkanlı folyo baskılar için kullanılan en uygun ve son teknoloji ürünlerden biridir.

 
Ankara Baskı Firması, Baskı Fiyatları, Fotoğraf Baskı, Etiket Baskı, Baskı Çeşitleri,Uv Baskı, Dijital Baskı

Ankara Dijital Baskı Firması

Klasik baskı teknikleri yerini tamamen en son teknolojiyle tasarlanan ankara dijital baskı firması çözümlerine bıraktı. Dijital baskının geleneksel baskı yöntemlerinden farkı;

  • Zamandan tasarruf sağlaması
  • Yüksek kaliteyi teknolojiyle buluşturması
  • Seri üretim ayrıcalığıyla hız kazandırması
  • Su bazlı baskı makinesiyle tamamen natürel olması

geleneksel çözümlerin ötesine geçen uygulamaları arasında yer almaktadır. Dijital baskılı çözümler adına öne çıkan bu farklı çözümlerle elbette firmaların gereksinim duydukları konularda daima yanında yer almayı sürdürüyoruz. Biz kurumsallık ve deneyimli ekip kadromuzla müşteri memnuniyetini merkeze alarak çalışmalara kaldığımız yerden devam etmeyi sürdürüyoruz.

Dijital Baskı Kullanım Yerleri

Mobil reklam çözümleri için kurumsal araçlara şirketin logosunun, sloganının ya da ürün & hizmet metninin kaplanması, broşür ve kartivizit baskısı,  duvar kağıdı, kanvas tablo baskı  Dijital Baskı Kullanım Yerleri arasındadır. Araç kaplama için kullanılan Folyo cast malzeme yüzeyine genellikle 0,11 – 0,13 mikron aralıklarında değişen araç giydirme çalışmasıyla mobil araçların boyasına zarar vermiyoruz. Bu sayede aracın orijinal yapısı kesinlikle zarara uğratılmadan ekstra bir boyama işlemine gerek duyulmadan ankara dijital baskı firmaları yaklaşımıyla hareket ediyoruz.

Ankara Dijital Baskıcı Firma Seçimi

Her zaman müşterimizin beklentilerini dikkate alarak hareket eden firmamız yenilikçi yaklaşımıyla size daima eşsiz çözümler buluşturmaktadır. 333, 7/24 kaliteden ödün vermeyen yaklaşımıyla hareket ederek dünden bugüne değin örnek projelerinden hareket ederek Ankara Dijital Baskıcı Firma Seçimi konusunda müşterisinin prestijini kazanmıştır.

Ankara dijital baskı firma anlayışından ödün verilmeden siz de etkin çözümlerden anında yararlanma olanağını bulmuş olursunuz.

Ankara Dijital Baskı Fiyatları

Her zaman müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak hizmet veren firmamız branda ya da camdan cephe giydirme çalışmasında yanınızda. Kurumunuzun marka bilinirliği kazanması adına cephe giydirme, baskı çözümleri içerisinde en çok rağbet edilen teknik özelliklerden birisini oluşturmaktadır. Ankara Dijital baskı fiyatları, ölçülere ve ihtiyaç duyduğunuz baskı adetine göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Dijital Baskı Ürünleri

Kurumsal işletmelerin hemen hemen hepsinde kutulu harfle oluşturulan reklam tabelası çalışmaları Ankara Dijital Baskı Ürünleri diyince gözümüze ilişiyor. Özellikle pleksi ve krom malzemeden üretilen kutulu harf çözümleri reklam tabelası modelleri arasında öne çıkan seçenekleri oluşturmaktadır.

Ankarada Dijital Baskı Yapan Firmalar

Kutulu harf çözümlerine ilişkin olarak paslanmaz özelliği ve daha çok göz alıcı duruşuyla golden veya sarı renkli krom reklam tabelası çalışmaları sıkça uygulanıyor. Farklı renkleri bir araya getirerek dilediğiniz gibi sıra dışı tasarımı oluşturma imkanıyla kutulu harf çalışmasının öne çıkan etkin çözümlerden birisi olduğunun altını kesinlikle çizmemiz gerekir. İstenilen ölçülerde ve puntoda kutulu harf reklam tabelası herkesin rahatça okuyabilecekleri ve her yerden rahatça görünebileceği şekilde tasarlanmaktadır. Gece işletmeleri için ayrıca ışıklı kutulu harf baskı çözümlerimiz de bulunmaktadır. Reklam tabelası modelleri arasında ankarada dijital baskı yapan firmalar arasında olma anlayışına dayanarak farklı çözümlerin de üretildiğinin muhakkak ki altını çizmemiz gerekiyor.

Ankara Güvenilir Dijital Baskı Firması

Siparişte hızlı teslimat garantisi vererek siparişlerin ivedilikle ulaştırılması bakımından daima yoğun bir çalışma sürecinin ardından sizlere ulaştırmayı sürdürüyoruz. Bununla beraber yine müşteri odaklı çalışma ilkesi ışığında hareket ederek müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden yaklaşıma dayanarak kesintisiz bir şekilde önde gelen çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Brandadan reklam tabelası çalışmasıyla da kurumsal ihtiyaçlar sağlamak adına Ankara Güvenilir Dijital Baskı Firması olarak müşterimizin prestijini kazanmanın verdiği gururla hizmet sunuyoruz.

Branda malzemenin oldukça dayanıklı yapıda olmasıyla birlikte kurumsal ihtiyaçlar için göz yormayan fotoğraf gerçekliğindeki orijinal baskılı çalışmasıyla sıkça tercih ediliyor. Üstelik içerisinde kimyasallar içermeyen salt su bazlı latex baskı uygulandığından dolayı daima tercih edilenler arasında yer almaya devam ediyor.

Ankara Dijital Baskıcı Firma

Baskı uygulamasında yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla hizmet veren kurumsal işletmemiz ankara dijital baskıcı firma olma anlayışıyla 7/24 hizmet vermektedir.

Yüksek kalitede baskı çözümleri üretmek açısından daima müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımla hareket ederek beklentileri tümüyle karşılamayı sürdüren çalışmaları bir arada tutmaktadır.

Bizi Facebook, Instagram ve Whatsapp sosyal medya adresleri üzerinden hemen takip edebilirsiniz. Bu hesaplarımız üzerinde dünden bugüne değin yürüttüğümüz örnek çalışmalarımızı yakından inceleyerek kararınızı hemen verebilirsiniz.

Müşterilerinin her an beklentilerini dikkate alan yaklaşımla hareket eden firma olarak haftanın yedi günü ve de günün yirmi dört saati boyunca kesintisiz bir şekilde size en iyi hizmeti ulaştırmaktadır.

Ankara Kişiye Özel Dijital Baskı

Kişiye özel baskı uygulamalarını Whatsapp üzerinden bize gönderebilirsiniz. Kişisel çok özel tasarımlarla ahşap, metal, taş ya da kumaş yüzeye çok özel tasarımlarla Ankara Kişiye Özel Dijital Baskı uygulamaları geliştiriyoruz.

Kurumsal çözümleriniz açısından tamamıyla size has daha önce denenmemiş çözümlere yer verilerek sıra dışı yenilikçi tasarım çalışmasının sürdürüldüğünün mutlaka altını çizmemiz gerekmektedir. Böylece kesintisiz olarak müşterilerimizin daima ne istediklerini bilen ve onların hak ettikleri çerçevede sıra dışı çözümleri aldıkları dört dörtlük bir çalışma sunuyoruz.

Whatsapp üzerinden hemen siz de taslak görseli bizimle paylaşarak ivedilikle zamandan daima tasarruf sağlayan yüksek kaliteli baskı çalışmamızdan yararlanma ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Her zaman müşterisinin beklentilerine cevap veren yaklaşımla hareket eden kurumsal firmayız. Her an kendimizi geliştirerek dijital baskı teknolojisindeki tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Kokusu olmayan, sadece su bazlı makineleri kullanarak insan sağlığının her şeyden önce olduğunun farkındayız. Ayrıca fotoğraf kalitesi gerçekliğinde imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz 3D baskı tasarımlarımızla da tamamen sıra dışı baskı çözümlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler