Bez Baskı

bez baskı tablo, bez baskı fiyatları, bez bayrak baskı, bez branda baskı, bez baskı çanta, bez etiket baskı, bez poster baskı, bez üstüne baskı

Bez Baskı

333 ankara baskı firması

Bez Baskı uygulaması için kanvas adı verlen özel bir bezin üzerine gerekli araçlarla uygulanarak yapılır. Genelde dış mekanlarda tanıtımlar vb şeylerde reklam yapmak adına kullanıldığı için boyutları sıklıkla büyük tercih edilir. İnsanların daha çok dikkatini çekmesi ve merak uyandırması için büyük tercih edilmesi önemli bir noktadır. Kalıcılığı da uzun sürelidir bu sayede birçok insanın görmesi mümkündür yani yapılan reklamlar uzun süre kalıcı olabilir. Bez baskı için fiyatlandırma baskının boyutlarına bağlı olarak hesaplanmaktadır ancak diğer baskılara göre maliyeti nispeten düşüktür.

Ankara Bez Baskı

Bez baskılarda renklerin göz alıcı olması da büyük önem taşır çünkü kendini gösteren renkler insanlar da biraz daha merak uyandırır ve bu sayede o reklama veya tanıtıma ilgi duyar böylece başkalarına önermesi, övmesi ve reklam yapan kişilerin büyümesine büyük bir katkı da bulunmuş olur.

Basımı kaliteli bir şekilde tamamlanmış kumaşlarda renk, yıkama ve sürtünmeye karşı dayanıklı olacak şekilde kumaşın lifleriyle birleştirilir. Tekstil baskısı boyama ile ilgilidir, ancak düzgün bir şekilde boyamada tüm kumaş tek bir renkle eşit olarak kaplanırken, baskıda sadece belirli kısımlarda ve keskin bir şekilde tanımlanmış desenlerde bir veya daha fazla renk uygulanır. Beze rengi yerleştirmek için kullanılan araçları tahta bloklar, şablonlar, oyulmuş plakalar, rulolar veya serigraflar olarak sayabiliriz. Ankara Kanvas Baskı için kullanılan renklendiriciler, rengin kılcal çekim yoluyla desen veya tasarım sınırlarının ötesine yayılmasını önlemek için kalınlaştırılmış boyalar içerir.

 

Bez Baskının Çeşitleri

Bir bez baskı yaptırmak istiyorsanız ne için ve nasıl hizmet veriyorsanız baskı çeşitleri buna göre değişebilir. Bez baskılar sıklıkla, reklam, tanıtım gibi şeyler için, sosyal mesajlarda, dikkat edilmesi gereken yerlerde ve yapılması gereken şeylerde veya kütlürel faaliyetlerde yani bir serginin açılışı veya film, tiyatro gibi şeylerin tanıtılmasında kullanılır.

Bez Baskının Kullanım Yerleri

 

Belediye duyurularında, okullarda, dershanelerde, play ve masa bayraklarında, Türk bayrağında, çantalarda, kalemliklerde vb birçok yer de rahatlıkla kullanılabilir. Ama en çok tercih edilen yerler resmi yerlerdir. Aynı zaman da yeni açılmış yerler, yeni getirilen ürünler veya indirim yazılarında da bez baskı uygulaması mevcuttur.

Maliyeti çok fazla olmadığından küçük boyutlarda yaptırıp eviniz de bile kullanabilirsiniz.

bez baskı tablo, bez baskı fiyatları, bez bayrak baskı, bez branda baskı, bez baskı çanta, bez etiket baskı, bez poster baskı, bez üstüne baskı

Benzer Haberler

Yeni Haberler