Ankara Banner Baskı

Ankara Banner Baskı için kullanılan birçok yöntem bulunur. Müşterimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için bir bannerlara farklı baskılar uygulayabiliriz.

Banner, içinde birçok türü olan geniş bir gruptur. En çok kullanılan ve en bilindik olan tür roll up ürünlerimizin çok amaçlı kullanımı ile kolay taşınabilir olması sayesinde onu rahatlıkla kullanabilirsiniz. HD kalitedeki baskılar ile istenen görseli bastırabilirsiniz. Bu ürünümüzde en uygun reklam, görselin kalitesidir. Çok hafif olması özelliği her yere kolaylıkla taşınabilir ve ergonomik kullanımıyla hayatınıza kolaylık katar. Katlanma avantajı sayesinde rahatlıkla çantanıza sığar. Örneğin, özel eğitim merkezleri ve fuarlarda sık sık gördüğümüz roll up bannerlar maliyeti düşük ve etkili kullanımları bakımıyla tercih edilirler. Bu alanlarda görülen banner baskılar genelde reklamı yapılan kurum ve kuruluşların verimlilikleri ile sahip olduğu teknolojik avantajları göstererek kaliteli bir duruş sergiler. Ayrıca bu tarz bannerlar tanınmışlığı arttırır.

Altlarında yer alan stand ile duvar bulunmayan açık alanlarda da görsel ve yazılı tanıtımlar yapabilme avantajı bannerlar tarafından sağlanmaktadır. Sergi girişlerinde bilgilendirme yapan tanıtım afişi, ürün tanıtım konferanslarında ürünün görselini içeren sunucu olarak kullanılır. Hafif görünüşüne karşın oldukça sağlam olan bannerlar, yırtılma korkusu olmadan taşınabilir ve kullanılabilir. Açık hava koşullarında olabildiğince hasar almadan sağlam kalır. Ürünlerimiz uygun fiyat ve kaliteye sahiptir. Garantili malzeme ve hizmete verdiğimiz önemle Ankara Yenimahalle’de üretim yapmaktayız.

Roll up banner Ankara

Roll up Banner Ankara sayesinde markanız çok daha kurumsal ve çok daha güçlü görünecektir. Tasarıma göre değişebilecek renk seçenekleri ve alternatif modellerle birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik en hızlı çözümleri en kısa süre içerisinde bizde bulabileceksiniz. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına uygun fiyatlı çözümlerimizle kaliteli çözüm ortaklığına kavuşabilirsiniz. Yıllardır edindiğimiz tecrübemizle markanızın kurumsallığı için oluşabilecek bütün kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. Uzun vadeli ve dayanıklı ürünlerimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik özel fırsatlara kavuşun. Daha pek çok baskı türlerinde de hizmetimiz yer almaktadır.

Roll up banner ölçüleri

Roll up ürünlerde standart olan birçok ölçü bulunmakla birlikte biz de müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak oluşturduğumuz standart ölçülerimiz mevcuttur. 80 x 200, 85 x 200, 100 x 200 gibi…

Ürün içeriğimizde standart branda taşıma çantası vardır. Ürünü baskılı veya baskısız olarak alabilir, gerekli gördüğünüzde yeni baskı yaptırıp değiştirilebilirsiniz. Tamamı alüminyumdan oluşan banner standımız makaralı bir sisteme sahiptir. Bu sayede görsel otomatik olarak içeri sarılır ve gergin bir şekilde görünür. Geçmeli sisteme sahip olması sayesinde kurulum için herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymaz. Fiyat bilgisi için telefonla ya da elektronik posta aracılığıyla iletişime geçebilir ve yahut firmamıza gelip yerinde görerek de sipariş verebilirsiniz.

Ekim 14, 2020
Banner Baskı, Banner Baskı Ankara, Roll up Baskı, Pole Banner Baskı,x banner baskı

Banner Baskı

Banner baskı, gövdesi alüminyum olan bez parçası ve borudan oluşur. Toplanabilir yani portatif bir şekilde küçültülerek rahatlıkla taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Genellikle tanıtımlar, sergiler, fuarlar ve […]