Dipleks Baskı

dipleks baskı, diasec, pleksi sandviç, ankara dipleks baskı

Dipleks Baskı

333 ankara baskı firması

Dipleks baskı ile keskin hatlara sahip, sade ancak çarpıcı bir görüntü elde edilebilmektedir. Dipleks baskılar genellikle 4 mm kalınlığındadır ve Dibond kompozit alüminyum plakaya yerleştirilerek pleksi malzemeye elastik ultra-clear UV silikon ile yapıştırılır. Böylece kırılıp bükülme gibi hatalara mahal vermeyen son derece sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Eğer yaptırmayı düşündüğünüz baskının uzun ömürlü ve kalıcı olmasını istiyorsanız dipleks baskılar bunun için çok uygundur. Hem uzun süre kalıcılık sağlar hem de görüntü kalitesi ile insanları etkiler. Bu özellikleri sayesinde bu baskı genelde müze ve galerilerde tercih edilir. Ama onların yanı sıra evlerinizde ve ofisinizde de kullanabilirsiniz.

Diasec Baskı Ankara,Diasec Baskı Fiyatları,Dipleks Baskı

Ankara Dipleks Baskı

Dipleks baskı fotoğraf kağıdı çeşitlerinden biri olan Hahnemühle oldukça iyi ve kalitelidir. En önemli özelliği ise güneşe ve suya dayanıklı olabilmesidir. Hahnemühle kağıdı reçine ile kaplıdır. Doğal tonları yakalama konusunda da oldukça iyidir. Pleksi sandviç, basılan fotoğraflara bir obje değeri katan yani kısaca onu özel kılan bir basım türüdür. Pleksi sandviç basım yaparken fotoğrafı onun üzerine özel ve çok şeffaf bir malzeme ile dökülür. Bu malzemeler de kesinlikle asit içermez. Bu Ankara Dipleks Baskı uygulaması yapıldıktan sonra ekstra dayanıklılık artar ve mükemmel görüntüler elde edilir.

Dipleks Baskının Özellikleri

Diasec baskı, herhangi bir fotoğraf ile değil, özel bir program ile tasarlanıp 4mm alüminyum komposit ve 4 mm plexiglass sandviç arasında olan parlak ve asitsiz kağıda Ultrachrome K3 eş değeri mürekkep ile yüksek çözünürlüklü olarak basılan bir baskı türüdür. Bu baskının hazırlanması tamamen dijital olarak ayarlanır hatta bunu yapan kişi bir de resmin altında dijital imzasını bulundurur. Ancak bu baskılar sınırlı sayıda olacak ise bunlar için atılacak her imza özel olarak ayarlanır. Bu baskılar oldukça nettir ve kaliteli gözükür. Eviniz de veya ofisinize de harika bir dekor olarak bulundurabilirsiniz.

Tabi imzalı olan baskılar biraz daha özel ve sınırlı olduğu için maliyeti fazla olma ihtimali yüksektir ama siz kendi baskınızı kendiniz daha uygun fiyatlara da yaptırabilirsiniz. Tüm bu baskılar rahatlıkla her yerde kullanılabilecek baskılardır aslında. Ama tabi sıklıkla sergilerde tercih edilmektedir.

dipleks baskı, diasec, pleksi sandviç, ankara dipleks baskı

Benzer Haberler

Yeni Haberler