Mat Parlak ve Metalik Baskı

Mat baskı, Parlak baskı, metalik baskı, ankara dijital baskı

Mat Parlak ve Metalik Baskı

Mat, Parlak ve Metalik Baskı, Parlak fotoğraf baskısı , fotoğrafların detaylarını en net ve en canlı şekilde görebilmemizi sağlayan bir baskı türüdür. Parlak baskı da ışığı olabildiğince fazla tutarlar bunun sebebi istenileni en canlı ve göz alıcı şekilde yansıtmaktır. Parlak baskı, yüksek çözünürlüklü her fotoğrafı en ince detayına kadar görmenizi sağlar bunun sebebi de ışığı çok yansıtmalarıdır.
Bu baskı isteğe göre birçok alan da kullanıma uygundur. Parlak baskıları birçok alanda kullanmanız mümkündür. Örneğin : tişörtlerde, bardaklar da, anahtarlıklar da ve aklınıza gelebilecek daha birçok alanda ankara djital baskı kullanılmaktadır.
Mat fotoğraf baskısı, anlayacağınız üzere parlaklığı nerdeyse olmayan ve tamamen sadeliği ile çekici bir görüntü elde etmenizi sağlayan bir baskı türüdür. Bu baskılar da fotoğrafın çizilmemesi veya herhangi bir zarar görmemesi için üzerini koruyucu tabaka ile kaplarlar. Bu sayede pürüzsüz bir dokusu da oluşabilir.

Mat, Parlak ve Metalik Baskı Ankara

Metalik baskı da sublimasyon yöntemi kullanılır ve bu sayede istediğiniz her rengi canlı ve net bir şekilde bastırmanız mümkün olur. Metal baskı belirli bir kalınlığa sahiptir. Metal etiketler her hava koşulunda dayanıklılık gösterir. Metal etiketler gündelik yaşamımız da karşımıza sıklıkla çıkabilir. Mesela bir asansör de veya herhangi bir beyaz eşyaların üzerinde , anahtarlıklarda , köpeklerin tasmalarında ve onun dışında da genel olarak kalıcı bir şekilde kullandığımız her eşyanın üzerinde Mat, Parlak ve Metalik Baskı Ankara ürünleri az çok bulunmaktadır.

Mat baskı, Parlak baskı, metalik baskı, ankara dijital baskı

Metale yapılan kişisel baskılar biraz daha güzel ve ağır durmasını sağlayabilir yani ortaya güzel görüntüler çıkabilir. Metal baskılarda renk seçeneği de fazladır ve isterseniz kendi tasarımınızı bastırmanız da mümkündür. Metal baskılar firma bilgilerini, ürünlerin tanırım ve özelliklerini, seri numaraları, imal yılı vb. gibi bilgileri insanlara ulaştırmak amacı ile tercih edilir. Aslında kullanım alanları . çok geniştir çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda tercih edilebilir.
Ürünlerin üzerine çift taraflı bant veya perçin ile monte edilmektedir. Metal baskılar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Mat, Parlak ve Metalik Baskı Avantajları Nelerdir ?

Öncelikle reklamını yaptığınız veya satmış olduğunuz ürünlerin üzerine basıldığında bu güzel bir ilerleme katar. Bu baskılar fiyat konusunda oldukça uygundur.

Benzer Haberler

Yeni Haberler