Kanvas Baskı

Kanvas Baskı

333 ankara baskı firması

Kanvas baskı, mürekkep püskürtmeli yazıcıdan kanvas üzerine basım işlemidir ve kanvas resmiyle karıştırılmamalıdır. .  Basıldıktan sonra, kanvas bir çerçeveye gerilir. Bazıları çerçevesiz kenarlığı tercih ederken bazıları çerçeveli kanvas baskılarını tercih eder . Çerçevesiz bir kanvas baskısı oluşturmak için, çoğu galeri sarma tekniğini kullanır. Bu işlem sırasında, kanvas karkasın etrafına sarılır ve çerçeveye aparatlar aracılığıyla sabitlenir.
Kanvas baskılarda fiyatlar çok düşük de olabilir çok yüksekte bu tamamen malzemeye ve boyutlarına bağlı bir şeydir. Orijinal kartuş kullanmak sizin için daha faydalı ve tuvaliniz için uzun süreli olacaktır.
Tuvalinizin pamuklu ve homojen bir yüzeye sahip olması çok önemlidir çünkü eğer öyle olmazsa bir süre sonra renk atma ve dökülme gibi sorunlarla karşılaşmanız mümkündür.

Ankara Kanvas Baskı

Genellikle resim sergilerinde sık görülür onun dışında iş yerlerinde ve evlerde de güzel bir dekorasyon ürünüdür. Zaman zaman bu tarz yerlerde de sık sık tercih edilir. Ankara Kanvas baskı ürününün 4 farklı çeşidi vardır. Tek parça kanvas baskı, çerçeveli kanvas baskı, parçalı kanvas baskı ve Kolaj kanvas baskı olmak üzere sayabiliriz. Kullanım alanları çeşitli olmakla birlikte hemen her ihtiyaca karşılık vererek izleyicisinde güzel bir etki de bırakır.

Tek Parça Kanvas Baskı, Ankara Kanvas Tablo
Kanvas Dijital Baskı

Monte edilmiş baskılar, akrilik baskılar ve kanvas baskılar arasında yaygın bir karışıklık vardır. Takılı baskı, bir destek panosuna iliştirilmiş bir kağıt baskısıdır. Bu baskının vurgusu fotoğrafı korumak ve çerçevelemek veya duvara asmak için hazırlamaktır .
Akrilik baskı fotoğraf kağıdına basılan bir görüntü alır. Görüntü daha sonra genellikle pleksiglas olarak adlandırılan akrilik tabakalar arasına yerleştirilir.
Tuval baskılarını geleneksel işçilik ve modern teknolojik ustalık arasında gerçekten başarılı bir buluşma olarak tanıtmak isteriz. Çerçeve, zanaatlarının deneyimli ustaları tarafından elle monte edilir – ve daha sonra tuval çerçevenin üzerine gerilir.
Aynı zamanda, fotoğrafınızın basılı olarak yeniden basılması, gelişmiş teknoloji teknolojisinin sonucudur. Orijinal fotoğrafın mükemmel pikselli bir kopyasını oluşturmak için kanvasa özel HP lateks mürekkepleri uygulanır.

Kanvas Tablo İmalatı Ankara

Kanvas, başlarda kenevirden yapılırken günümüzde  genellikle yerine pamuk veya polyester kullanılmaktadır. İkisi arasındaki ana fark rengin kesinliğidir. Renk, sentetik polyester ipliklerin yüzeyinde kalırken pamuk liflerinden yapılmış bir beze sızar. Bu nedenle, polyester baskılar daha canlı ve pamuk baskılar daha uzun ömürlüdür.  Birçok insan pamuklu baskıları daha kaliteli ve bir müzede bulacağınıza daha yakın görünüm olarak. Ancak polyester daha uygun fiyatlı seçenektir ve aynı zamanda cesur ve renkli baskılar verir. Modern hayatta genellikle çerçeveli veya kanvas bakılar dekor amaçlı kullanılır. Çerçeveli baskılar, renk düzenini çerçeveye bağlayarak odanın genel dekoruna bağlanır. Ayrıca, seçilen çerçeve türüyle fotoğrafın veya resmin ruh halini değiştirirler. Basit bir siyah kenar çerçevesiyle, odak resim veya fotoğraf üzerinde kalır. Ancak çağdaş veya geleneksel gibi daha stilize çerçeveler fotoğrafın karakterini ortaya çıkarır. Çerçeveleri seçerken, mobilya ve oda dekoru uyumu korumak için önemlidir.
Buna karşılık, kanvas baskılar bir duvarı süslerken daha çok yönlü bir yaklaşım sağlar. Çerçevesiz sınırlar herhangi bir stile uyum sağladığı için bunları çok daha az düşünerek ekleyebilirsiniz. Canlı renk patlamaları, dekore ettiğiniz odayı canlandıran yeni odak noktaları oluşturur.Kanvas baskılar da her türden üretilebilir fakat resmin kaliteli olması en önemli özelliğidir bu kalite malzeme açısından biraz pahalıya gelebilir ama düşük fiyatlı bir kanvas baskı yaptırmak pek de sağlıklı olmayabilir. Ne kadar az verseniz de paranız boşuna gidebilir. Ama böyle sorunlar yaşamak yerine bir kere alıp en iyisini almak kesinlikle çok daha iyi olacaktır.

Benzer Haberler

Yeni Haberler