Dibond Baskı (Alüminyum Kompozit)

dibond baskı, alüminyum kompozit baskı, kompozit giydirme,

Dibond Baskı (Alüminyum Kompozit)

333 ankara baskı firması

Dibond Baskı (Alüminyum Kompozit), çok yüksek bir korozyon direncine sahiptir. Dibond baskının şöyle güzel bir yanı vardır ve bu da ağır metal, mürekkep içermeyip %100 geri dönüşümlü olmasıdır. Ayrıca birçok baskı gibi bu da reklam için tercih edilen bir baskı türüdür. Fiyat konusunda ucuz bir maliyete yaptırmak, bulmak biraz zamanınızı kaybetmenize sebep olabilir; yani kısaca çoğu yerde fiyat ortalaması aynıdır. Çok sade, yalın bir görüntüsü olmasına rağmen yapım aşaması oldukça zorlu geçer. Tabelanın veya yaptıracağınız her neyse sonucunda güzel olması için kaliteli ve sağlam malzeme olması gereklidir.

Dibond baskı Ankara

Kompozit (dibond) levhalar reklam panoları için en çok tercih edilen türlerden biridir. Bu malzeme fazlasıyla kuvvetli olduğu için bazı zamanlar binaların dış cephelerinde de kullanılabilir. Hem farklı renk seçenekleri mevcuttur hem de ahşap, granit ve aynalı görünümleri de mevcuttur. Bu baskılar türüne ve büyüklüğüne göre fiyat da değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda kompozit malzeme çok sert bir yapıya sahiptir, dolayısıyla dibond baskı ankara , kırılma veya darbelere karşı çok fazla dayanıklılık gösterir bu yüzden tercih edilmesi gereken baskı türlerindendir. Renk ve desen çeşitliliğinin çok olması dolayısıyla reklam yaptırma aracı olara için çok ilgi görmektedir.

 

Alüminyum Kompozit Baskı

Dibond alüminyumun dayanıklılığı ve dayanıklılığı nedeniyle , bu malzemeye fotoğraf basmak açık hava posterleri veya ticari fuarlar ve açık hava etkinlikleri standları üretmek için idealdir. Alüminyum kompozit baskı, aslında reklam tabelaları için özel olarak oluşturuldu. Paneller olabilir kesme , şekilli , katlanmış ve monte son derece kolay , kalırken güçlü ve dengeli . Bu nitelikler , Dibond alüminyum üzerine baskı fotoğraflarını, iç mekan tasarımı için de uygun hale getirir ve mağazaların veya evlerin iç kısımları için alüminyumun rengini ve sağlamlığını kullanır.
Bununla birlikte , foamex veya pleksiglas gibi diğer malzemelerle karşılaştırıldığında, Dibond paneller daha pahalıdır, ancak çok ince olmakla birlikte mükemmel kalite ve dayanıklılık sağlarlar . Dibond alüminyum baskı, sadece alüminyum üzerine fotoğraf basmak için değil, aynı zamanda dış mekan işaretleri ve iç dekorasyonlar oluşturmak için de harika bir yoldur. Dibond baskı için iki seçenek vardır : her ikisi de 3 mm kalınlığında beyaz alüminyum veya fırçalanmış alüminyum . Beyaz alüminyum paneller, fotoğrafınızı veya görüntünüzü yazdırabileceğiniz beyaz alüminyum levhalardan yapılır. Fırçalanmış alüminyum ise, baskılı tarafta alüminyumun modern görünümüne ve hissine sahiptir ve arkada beyazdır. Dibond alüminyum üzerine fotoğraf veya diğer görüntüleri basmak için kare veya dikdörtgen şeklinde çeşitli formatlar seçebilirsiniz . En küçük standart boyut kare biçimler için 50 × 50 cm ve dikdörtgen biçimler için 50 × 70 cm’dir. Bunlar harici kullanım için fotoğraf veya poster basmak için idealdir. En büyük boyut kare biçimler için 140 × 140 cm ve dikdörtgen biçimler için 140 × 100 cm’dir. Bunlar mağazalar veya etkinlikler için dış mekan işaretleri oluşturmak için mükemmeldir. Özel biçimler de mevcuttur

Dibond Baskı Ankara

Polietilen malzeme orta katmanda kalacak şekilde ön ve arka katmanları alüminyum levha ile kaplanarak, Dibond Baskı Ankara ürününün oluşumu başlar. Kompozit baskıların renk ve desen çeşitliliğinde bir sınırının olmaması sayesinde dış cephelerde fazlasıyla şık görüntüler elde edilebilir ki bu da tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Ankara alüminyum kompozit (dibond) baskı için kullanılan kompozit cephe ve konstrüksiyon arasına taş yünü ile buhar koyulur. Bu şekilde cephenin ses izolasyonu ve ısısı korunmuş olur. Her şey bittikten sonra kompozit panelin üzerine önceden koyulan koruyucu folyo çıkartılır. Bu baskı hava şartları konusunda ki korumasını çok sağlar yani oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda yanması ve herhangi bi yağmur, kar, dolu gibi hava şartlarından etkilenmesi mümkün değildir.

dibond baskı, alüminyum kompozit baskı, kompozit giydirme,

Benzer Haberler

Yeni Haberler