Delikli Branda Baskı (Mesh)

delikli branda çeşitleri, delikli branda afiş, yeşil delikli branda, mesh (delikli branda), delikli branda fiyatları, delikli bez branda

Delikli Branda Baskı (Mesh)

333 ankara baskı firması

Delikli branda baskı (Mesh), delikli bir yapıya sahiptir. İsteğinize göre soyabilmeniz de mümkündür. Fiyat konusuna gelirsek o konu da da sizleri zorlamayacak fiyatlara sahiptir yani oldukça uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkündür. Boyutu sınırlı değildir istediğiniz her ölçüde yapılabilir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda hava şartlarında bile kendini koruyabilir yani kolay kolay zarar gelmeyecektir. Mesh baskı materyalinin delikli yapısı sayesinde rüzgar gibi çeşitli hava olaylarından etkilenmemesi birçok kişi tarafından çok avantajlı görülür. Geniş yerlerde camları mesh baskı sayesinde kapatabilirsiniz delikli olduğundan içeri hava girmesi de mümkün olacaktır.

Mesh baskılarının çeşitleri yoktur fakat değişiklik gösterebilir yani bu brandalar delikli olduğu için deliğin boyutu ve gramaj farkı olabilir.Ayrıca, delikli, ışık ve hava geçirgen yapısına rağmen delikli branda ile bir alan kaplandığında arkayı görmek mümkün değildir.

Delikli Branda Baskı Avantajları

Delikli branda baskı (Mesh), kendi isteğiniz doğrultusunda kolayca sökülebilir ve sökülen alanda herhangi bir iz, leke veya kalıntı bırakmaz. İstek üzerine de dışarıdan içeri gözükmez veya içeriden dışarı gözükmeyecek şekilde ayarlanabilir. Bu baskının bir diğer avantajı öncesinde çizilip hataları ve eksikleri düzeltme imkanınızın olmasıdır sırf bu sebepten bile insanlar delikli branda kullanımını daha çok tercih ediyor olabilir.
Bu baskının solmasını engellemek için uv koruyucu ürünler kullanılır ama hepsinden önce laminasyon işlenmelidir. Tabi bunların hepsine ihtiyaç olması için delikli brandanın su bazlı boya ile basılması gereklidir daha sonrasında laminasyon ve uv koruyucu gerekecektir.

Ankara Branda Baskı

Bu işleme başlamadan önce, hazırlık olarak kaplanması istenen bina veya yapının fotoğrafları çekilir. Bu fotoğraflar öncelikle bilgisayar üzerinden tasarlanıp daha sonrasında müşteri onayı için sunulur.
Bu şekilde müşteri olacak şeyi önceden görmüş olur. Müşterinin onayı sonrasında delikli brandanın ne kadar kullanılacağı hesaplanır ve ona göre Ankara Bıranda Baskı basım yapılır. Brandayı uygularken parça parça ve dikkatli uygulamak gerekir. Uyguladıktan sonra sıcak hava ile daha kalıcı olması sağlanır.
Brandayı daha sağlam yapmak için solvent baskı kullanmak ayrıcalık katar çünkü solvent çabuk kurur ve daha iyi yapışma özelliği gösterir. Solvent çok fazla koku yaymaz ve insan sağlığını tehlikeye atmaz bu yüzden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler