Parçalı Kanvas Baskı

parçalı kanvas tablo baskı, parçalı kanvas, parçalı kanvas tablo fiyatları

Parçalı Kanvas Baskı

PARÇALI KANVAS BASKI

Parçalı kanvas baskı , diğer kanvaslardan farklıdır. Çünkü parçalı kanvaslar adından anlaşıldığı üzere birkaç parça halinde bulunur. Bu kanvaslar basılan resmin 3 ya da 5 parçaya bölünerek bir bütün oluşturması adına denir. Yani kısaca birkaç parça bir tam resmi oluşturmaktadır. Bu parçalı kanvas tablolar eviniz de şık detaylara sebep olacaktır. bu kanvaslar da da diğer kanvaslar da olduğu gibi çözünürlüğün yüksek olması lazım ve kaliteli boyaların kullanılması lazım.

Aslında bu parçalı bir kanvas olduğundan dolayı bu kanvaslara basılacak resimlerin çok dikkatli bir şekilde basılması gerekir.

Ankara Kanvas Baskı Fiyatları

Birbirinden ayrı parçalara bir tam resmi oturtmak biraz zor olabilir. Böyle sorunların olmaması için tasarımı ve eşit dağıtımı çok iyi uygulamanız gerekir. Küçük bir hata da resim kayabilir ve ortaya pek de güzel görüntüler çıkmayabilir.
Odanızın, ofisinizin göz alıcı ve şık bir tasarımla şenlenerek yeni bir görünüş kazanması için bire bir olan parçalı kanvas tablo çeşidi, Bir fotoğrafın parçalara bölünmesi veya birden fazla fotoğrafın bir kolaj çalışmasıyla düzenlenmesi şeklinde üretilebilir.

Parçalı Kanvas Tablo İmalatı Ankara

Kanvas tablolara baskı yapımı yüksek kalitede hazırlanmış tasarımlar ile başlar. Sonrasında bu işlerin yapılmış olduğu özel makineler de resminiz bir tuval üzerine basılır. Kanvas tablolar da tuvale uygulanan baskılar latex tekniği ile de tercih edilebilmektedir. Latex tekniğini ek olarak isterseniz bu büyük düzey de bir güzellik katar ve kalitesini arttırmakta yardımcı olur. Genellikle latex basılan tuvaller sanatsal baskılar için tercih edilmektedir. latex de fiyat açısından maliyeti yükseltebilir. Ama genel olarak baktığımız da kanvas tablolar çok fazla bir maliyet gerektirmemektedir.

Ankara Parçalı Kanvas Tablo Baskı

Kalitesi yüksek çözünürlükte olan resimler Parçalı Kanvas Tablo İmalatı Ankara ürününe özel baskı yapan makinelere bırakılır. Bu makinelerle de tuval üzerine kolayca basım yapılır. Basım bitiminde bu bez bir tablo haline getirilmek için ahşap şasenin üzerine gerdirilerek oturtmanız gerekir. Ankara Kanvas Baskı ile yapılan tabloda kusursuz ve göz alıcı bir görüntü yaratmak için gerdirme işlemi çok iyi bir şekilde yapılmalıdır. Yani gerdirme işlemi de basım aşaması kadar önemlidir. Bir de Ankara Kanvas Baskı yapmadan önce resminizin veya tasarımınızın baskı makinelerine uygun kalitede olması şarttır. Çözünürlüğü yüksek olmayan baskıların basımı çok da iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamayacaktır.

Benzer Haberler

Yeni Haberler