Fotoblok Baskı

fotoblok baskı ankara, fotoblok baskı fiyat, fotoblok baskı afiş, fotoblok foto baskı, fotoblok baskı fiyatları

Fotoblok Baskı

333 ankara baskı firması

Fotoblok, 1 ile 10 mm arasında değişen kalınlıklara sahip, genellikle haritalar, bildiri ve uyarı levhaları gibi şeyler için kullanılan bir malzemedir. Hafif olması sayesinde kolayca taşınabilir, köpüğümsü yapısı sayesinde kolayca kesilebilir, delinebilir, herhangi bir yere monte edilebildiği gibi düz bir şekilde asılabilir de.  Esnekliği sayesinde kırılması zor olsa da kırılabilir bir yapısı vardır. En çok karşılaştırdığı Forex malzemeye göre daha hafif ve daha kolay kesilebilmektedir. 

Fotoblok Baskı Ankara

Baskı işlemi laminasyon makinesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede renkler canlı ve uzun ömürlüdür. Sunumlar, sergiler, maketler gibi çeşitli amaçlarla kullanıma uygundur. Sanatınıza sizin kadar değer veriyor ve özen gösteriyoruz. 333 reklam, 20 yıllık uzmanlığıyla ihtiyacınıza uygun Fotoblok Baskı Ankara ürününün tedariğini sağlayarak mükemmel bir sunuma sahip olmanız için tüm tecrübesini, size en iyi ürünü sunmak için kullanıyor.

fotoblok baskı ankara, fotoblok baskı fiyat, fotoblok baskı afiş, fotoblok foto baskı, fotoblok baskı fiyatları
Fotoblok Foto Baskısı

Tablolar da , afişler de ve ilanlar da daha sık tercih edilir. Ayrıca sunum yaparken de çok önemli bir yeri vardır sağlam bir sunum ve kaliteli görseller sizin için çok avantaj sağlar. İsteyenler bunu dönkart olarak da kullanabilir . Bunların dışında evinizde veya iş yerlerinizde duvarlara çift taraflı bant ya da silikon ile asılabilecek tarzda Fotoblok Foto Baskı vb. şeyler de oldukça da şık görünmesini sağlar. Fotoblokta da fiyatlar genellikle seçtiğiniz ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Okullar, sergiler, evler ve şirketlerde dekorasyon, sergi veya bilgilendirme amacıyla kullanılabilmektedir.

Fotoblok Renkleri

Fotobloklar siyah , beyaz ve Kraft renklerinden oluşur toplam da 3 çeşittir.

Fotobloğun özellikleri

-Fotoblok baskı Kolayca zedelenmez ama istekli veya isteksiz baskı uygulanması durumunda çok da dayanıklılık göstermeyebilir.
-İster yatay , ister dikey kullanıma uygundur.-Fotoblok bakılar, Esnek değildir .
-Fotoblok baskılar Açıkhava da rahatlıkla kullanılabilir.
-Fotoblok baskıların Sert bir yüzeyi vardır.
-Fotoblok baskılar El ile boyanması mümkündür.
-Fotoblok baskılar Aynı zaman da UV boya ile Ankara dijital baskı ile de yapılabilir.
-Baskı için uygundur.

Benzer Haberler

Yeni Haberler