Çerçeve

Çerçeve
Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Çerçeve Nedir?

Genelde ev dekorasyonu için kullanılan bir fotoğrafı veya resmi içerisinde bulunduran dekorlara çerçeve denmektedir. Günümüzde birçok imalat yapan firma bulunmaktadır. Biz de bu hizmeti en kaliteli ve doğru şekilde sizlere sunmaktayız. Ankara’da tablo hizmetimizden hemen yararlanın.

Fotoğraf Çerçeve Modelleri

Günümüzde envai çeşit tablo üretimi yapılmaktadır. Bunların başında renkli modeller gelmektedir. Ayrıca dekoratif çerçeveler de günümüzün gözdelerinden birisidir. Buna ek olarak, fotoğraf çerçevesi veya baskılı çerçeveler bunlara örnektir. Ancak üretim, materyale ve işçiliğe göre değişim göstermektedir. Teknolojinin gelişimiyle beraber bu konuda da birçok opsiyon oluştu. Bu sayede insanlar, ihtiyacını karşılamak adına daha çok seçeneğe çabucak ulaşabilir hale geldi.

Bünyemizde sanatsal, fine art, tuval şase, karkas modellerinin üretimini yapmaktayız. Detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

Sanatsal

Fine Art

Tuval Şase

Karkas

Çerçeve Nasıl Yapılır?

Öncelikle UV baskı gibi baskı tekniklerinden biriyle fotoğraflarınızı basıyoruz. Levha ve fotoğraf arasına istediğiniz ölçekte boşluk bırakıyoruz. Ardından ölçüsü alınan levhaları kesim teknikleri ile kesiyoruz. İsteğe göre çerçevelerimizi vernikliyoruz veya boya ile renklendiriyoruz. Daha sonra levhaları bir çerçeve haline getirip eserimizi uygun bir şekilde yerleştiriyoruz.

Aslında bu işlemi evlerimizde de yapabiliriz. Ancak işinde uzman kişiler bu konuda minimum zayiat sağlayacaktır. Bu yüzden işini bilen kişilerle bir uyum halinde çalışmak büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Resim Çerçeve Fiyatları

En kaliteli ürün ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun modeli ve fiyatı önerelim. Ankara'da çerçeve yapan yerler arasında siz de 333 Baskı'yı tercih edin.

Avantajlar

Hayatımızın her bölümünde çerçevelerle karşılaşmaktayız. Bu çerçeveler bazen unutmak istemeyeceğiniz anları, daha unutulmaz kılabilmektedir. Bazen ise sergilerinizi daha akılda kalıcı hale getirmek için kullanılabilmektedir. Aslında çerçeveler içeriğinizi daha ön plana taşımak için bir araçtır. Bu yüzden işini bilen kişiler, metaya ayak uydurur.