Anasayfa

HOŞ GELDİNİZ

Sergi Baskı

Ankara Dijital Baskı Ofisi

Ankara Dijital Baskı Merkezi
Çerçeve, Fotoğraf Baskı, Kanvas ve Uv Baskı Firması Ankara Baskı Merkezi Fotoğraf Baskı, Poster Baskı, Fotoblok Baskı, Fineart Baskı, Dibond Baskı, Dipleks, Duratrans Baskı


Ankara Baskı Teknolojileri
CNC Kesim, Lazer Kesim, Plotter Kesim, İç Mekan Baskı, Latex Baskı, Pigment Baskı, Uv Baskı Firması

Ankara Baskı Uygulama Hizmetleri
Laminasyon, Pleksiglas (Akrilik) Uygulaması, Retouch, Sergi Kurulumu ve Montaj Hizmetleri

Ankara Dijital Baskı

Tamamen son teknoloji ile tasarlanan Ankara’nın dijital baskı iş çözümleri, geleneksel baskı tekniklerinin yerini almıştır. Dijital baskı ile geleneksel baskı yöntemleri arasındaki fark; • zaman kazanmak • Yüksek kalite ve teknolojiyi birleştirmek • seri üretim ayrıcalığıyla hızlanma • Su bazlı bir yazıcıyla tamamen doğal olun Geleneksel baskı çözümlerinin ötesine geçen uygulamalardan biridir. Ankara Dijital baskı çözümleri adıyla öne çıkan bu farklı çözümler ile elbette ihtiyaç duydukları alanlarda firmalara destek olmaya devam ediyoruz. Kurumsallaşma ve tecrübeli ekibimiz ile kaldığımız yerden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Dijital baskı süreçlerindeki teknolojik yenilikleri yakından takip eden Ankara dijital baskı firması, yüksek kalite ve ekonomik fiyat garantisi ile çalışmalarına devam etmektedir.

  • Solvent baskı
  • UV baskı
  • Lateks baskı

Ankara su bazlı bir dijital baskı firması olarak hareket ediyor ve dijital baskı tekniklerinde kesinlikle hiçbir katkı maddesi içermiyor. Halen yenilikçi dokusu ile çalışmalarına devam etmekte, profesyonel ekibiyle her yönden kesintisiz çalışmalarına devam etmektedir.
Dijital baskı teknolojisi konusunda 7/24 hizmet anlayışı ve güçlü kadrosu ile faaliyet gösteren, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmektedir. Bu sayede reklam tabelaları, duvar kağıtları ve kutulu mektup şablonları konusunda ihtiyacınız olan her şeyi sorunsuz bir şekilde zamanında sağlar.

Siparişte hızlı teslimatı garanti ederek, siparişleri anında teslim etmek için yoğun bir çalışma sürecinden sonra her zaman size teslim etmeye devam ediyoruz. Ayrıca müşteri odaklı çalışma prensibi ışığında hareket ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla en yeni çözümleri sürekli olarak sunmaya devam ediyoruz.

Dijital Baskı Ofisi Ankara

Yılların tecrübesi ve dijital baskı uygulamaları konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız Ankara dijital baskı firması olma anlayışıyla 7/24 hizmet vermektedir. Kaliteli dijital baskı çözümleri üretmek için her zaman müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla hareket eder ve beklentileri tam anlamıyla karşılamaya devam eden çalışmaları bir araya getirir. Bizi Facebook, Instagram ve Whatsapp gibi sosyal ağların adreslerinden hemen takip edebilirsiniz. O günden bugüne bu hesaplamalar üzerine yaptığımız vaka çalışmalarını dikkatlice inceleyerek kararınızı hemen verebilirsiniz. Müşterilerinin beklentilerini her zaman göz önünde bulunduran bir yaklaşımla faaliyet gösteren bir firma olarak, haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.
Whatsapp üzerinden bize özel dijital baskı uygulamaları gönderebilirsiniz. Çok özel kişisel tasarımlarla ahşap, metal, taş veya kumaş yüzey üzerine çok özel tasarımlarla baskı geliştiriyoruz. İş çözümlerinize gelince, olağanüstü yenilikçi tasarım çalışmalarının, tamamen size özgü, daha önce denenmemiş çözümleri birleştirerek devam ettiğini vurgulamalıyız. Bu sayede müşterilerimizin her zaman ne istediklerini bildikleri ve hak ettikleri çerçevede olağanüstü çözümler aldıkları tam teşekküllü bir iş sunuyoruz.
Sadece su bazlı, kokusuz yazıcılar kullanarak insan sağlığının her şeyden önce olduğunun bilincindeyiz. Ayrıca fotoğraf kalitesinde gerçeklikte ürettiğimiz 3D dijital baskı tasarımlarımızla sizlere bambaşka baskı çözümleri getirmeye devam ediyoruz.

Taslak görseli hemen Whatsapp üzerinden bizimle paylaşarak, size her zaman zaman kazandıran yüksek kaliteli dijital baskı işimizden anında yararlanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Her zaman müşterilerinin beklentilerini karşılayan bir yaklaşımla hareket eden kurumsal bir girişimiz. Her an gelişerek dijital baskı teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı, iş anlayışından kopmadan, haftanın yedi günü, günde yirmi dört saat anlayışıyla hareket ederek sizlere etkili çözümler getirmeye devam ediyor. Ayrıca sizin için kişisel tasarımlarla whatsapp komut satırı ile iletişime geçebilirsiniz. Yazdırmak istediğiniz görselin taslağını bize gönderirseniz çok kısa bir süre içerisinde dijital olarak basılacaktır. Kendi tasarım konseptinizde, diğer tasarım konseptleri gibi, yüksek kalite ve ekonomik fiyat garantisi ve her zaman müşteri odaklı bir çalışma anlayışı ile hareket ediyoruz. 7/24 hizmet vermeye devam eden firmamız, kurumsal hizmetlerinin yanı sıra Ankara’da bir dijital baskı firması olmanın güvencesi ile tüm bireysel siparişlerini hızlandırmaktadır. Bu sayede kesintisiz çalışmaya devam etmekte ve en iyi çözümleri sunmaktadır.

Dijital Baskı, ile kokusuz, çevreci, yüksek kalitede,maximum netlikte baskı ürünü sunuyoruz.

Fineart Baskı, ile müze kalitesinde, capcanlı, yüksek kaliteli fotoğraf baskısı sunuyoruz!

Fotoğraf Baskı, ile anılarınızı ölümsüzleştirin ve eğlenceli hale getirin!

333 BASKI HAKKINDA

333 baskı işlerini güvenerek verdiği firmaların verdikleri sözü yerine getirmemesinden dolayı sıkıntılı süreç yaşamıştır. Bunun sonucunda 333 dijital baskı makinelerini bünyesine katarak, araç giydirme sektörüne de girerek 333 Baskı altında firmasını genişletme yoluna girmiştir.

333 Tanıtım, tabela totem imalatı, konusunda da çalıştığı firmalarla işçilik ve malzeme kalitesi konusunda da sorunlar yaşamıştır. Bu yüzden tabela sektörü için makinelere yatırım yaparak 333 Reklam adı altında tabela imalatına başlamıştır.

Baskı Bir Tutkudur PORTFOLYO

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.

Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, istekleriniz doğrultusunda sözümüzde durma çizgisinin dışına çıkmadan, uygun zaman diliminde, tüm imkanlarımızla isteklerinize, çözüm üretiyoruz.