Poster Baskı

poster baskı ankara, poster baskı fiyatları, özel poster baskı, çerçeveli poster baskı, poster baskı doğum günü, poster baskı duvar kağıdı, poster fotoğraf baskı ankara, dijital poster baskı fiyatları, poster kolaj baskı

Poster Baskı

Poster baskı ile reklam afişlerinizi, siz ve sevdiklerinizle çektirdiğiniz en güzel fotoğraflarınızı mükemmel netlik veren dijital baskı makinelerimizde bastırabilirsiniz.
Fotoğraflarınızı isterseniz tek poster halinde, isterseniz de en güzel fotoğraflarınızı kolaj halinde yaptırıp bastırarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Son teknoloji baskı makinelerimiz, mükemmel görünüm ve parlaklıkta poster baskısına kavuşabilir, posterin arkasındaki yapışkan kısım sayesinde posteri evinizin, ofisinizin istediğiniz yerine yapıştırabilirsiniz.

Poster baskılarda görselliğe önem verilmeli, renkler de dikkat çekici olmalı ve posterin kalitesi insanları daha çok kendine çekmelidir. Bu yüzden bunu yapan firmalar müşterinin ilgisini çekecek şekilde yapmalıdır ve öyle olmasına özen göstermelidir. Örnek gösterirken sadece 1 değil 1 den fazla örnek gösterilebilir eğer bu şekilde yaparsanız bu size bir artı daha katacaktır. Bir iş beğenildiğinde firmanın adını hem daha kolay duyurmasını hem de maddi kazancın artmasını sağlar ve bu sayede birçok alanda direk akla gelen, tercih edilen siz olabilirsiniz. Bu da her açıdan size avantaj sağlar.

Poster Baskının Dezavantajları Nelerdir?

Poster kağıdına yapılan baskının iç mekanda kullanım ömrü uzun olmasına rağmen, dış ortamlarda kullanıldığında ürün güneşten ve nemden kolaylıkla etkilenebilir. Bu durumda poster baskı sonrası laminasyon uygulaması gerekmektedir. Lamine edilerek dış şartlarda senelerde ilk günkü renkleri korunmaya çalışılmaktadır. Kullanacağınız yere göre kullanılan boya ve kağıt cinsleri önemli bir reklam aracı olan posterleri uzun seneler kullanmanıza neden olur.

poster baskı ankara, poster baskı fiyatları, özel poster baskı, çerçeveli poster baskı, poster baskı doğum günü, poster baskı duvar kağıdı, poster fotoğraf baskı ankara, dijital poster baskı fiyatları, poster kolaj baskı

Poster Baskı Ankara

Poster baskıda 170 gr parlak veya mat poster kağıdı kullanılmaktadır.Poster baskı, hem iç mekan, hem de dış mekanda kullanılabilir.  Ankara dijital baskı ürünleri genellikle reklam panolarında, dergilerde, gazetelerde vb. yerlerde oldukça sık görülür.

Sosyal posterler, insanları bilgilendirmek ve haberdar etmek amaçlı kullanılır. Genellikle bu tarz posterler asılabilecek her alanda mevcuttur. Sokaklar, okullar, hasteneler, toplu taşımalar ve birçok benzer yerler örnektir. Ayrıca kültürel posterler, insanların toplu bir şekilde katılacağı şeyler için kullanılır. Tiyatro, seminer, festival,konser ve bunlar gibi birçok aktivitenin yer alacağı şeyler için kullanılır. Poster baskılar iç mekan da farklı,dış mekan da farklı malzemeler ile kullanılır. Mesela iç mekan da asılacak olan posterlerde kağıt ve organik su bazlı boyalar kullanılır. Dış mekan da ise solvent özlü boyalar ve vinil, branda ve bez tarzında malzemeler kullanılır. Eğer bu çeşit posterlerden bastırmak istiyorsanız bunları en işlek yerler de bulundurmanız sizin için çok faydalı olacaktır.

Benzer Haberler

Yeni Haberler