Alüminyum Karkas


Alüminyum Karkas; Farklı ölçülerde mevcuttur. Alüminyum çerçeve kalınlık 25 mm dir. Yuvarlak köşelidir. Gümüş elektroliz kaplamalıdır. Estetik ve dikkat çeken özelliği vardır. Paslanmaz özelliktedir. Hem yatay, hemde dikey olarak kullanılabilirsiniz.

Görsel olarak zemin kaplamasını ve koruyucu plastik koruyucuyu yerleştirir ve kullanımda olan parlamasını, yıpranmasını ve hazırlıklarını önlemiş olacaklar. Kenarları standart çıtaları yaylıdır ve görseli yerleştirebilmeniz için görsellerinizi ve şeffaf koruyucuları kapatabilirsiniz.


Alüminyum çerçeve, hastahane, ev, okul, restoran, kafe, büfe, otobüs durağı, apartman asansörü, fuar alanları, ofisler, alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Promosyon indirimleri, indirimler ya da ürün listeleri için ideal. Şık olan ile posterinin hedefini ve reklamını hedeflemesini sağlar. Ankara Dijital baskı için en çok fotoğraf çerçevesi olarak kullanılmaktadır.

 • İsmet Şahin
  Sıradan bir reklam, sıradan baskılar istemiyordum. Evet bir berber salonu olabilir ama dikkat çekici olsun istiyordum. Ben mesleğimde onlar da baskı sistemlerinde ehil kişilermiş, hayırlı işler dilerim.
  İsmet Şahin
 • Mürvet Ekin
  Sergim için o kadar telaşlanıyordum ki ya baskılar kötü olursa diye, iyi ki 333’e rastlamışım dedikleri gibi gülerek ayrıldım ve sergim mükemmel oldu.
  Mürvet Ekin
 • İlyas Kahraman
  İvedik’teki üretim tesislerine gittiğimde mütavazi bütçelerle ürün sunan bu şirketin aslında reklam dünyasının büyüklerinden olduğunu gördüm.
  İlyas Kahraman
ERROR 500 : API KEY INVALID