Fotoğraf Baskı

fotoğraf baskı ankara, fotoğraf baskı fiyatları, foto baskı dijital, fotoğraf dijital baskı fiyatları, güvenilir fotoğraf baskı, hızlı fotoğraf baskı

Fotoğraf Baskı

Fotoğraf Baskı

Fotoğraf baskı, dijital baskının çeşitlerinden biridir.  Fotoğraf baskı ihtiyacınız için yüksek çözünürlükte kaliteli baskı imkânı sunan dijital baskı makinelerimiz sayesinde canlı, parlak ve kaliteli fotoğraf baskısına kavuşabilir, en güzel anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Dijital ortamlarda çeşitli programlar ve araçlar aracılığıyla oluşturulan fotoğraf ve çizimlerin basılmasıyla elde edilen ürünlerin adıdır ki biz, 333 reklam ajansı olarak sizlere en kaliteli baskı hizmetini sunmak üzere uzman ekibimiz ve son teknoloji baskı makinelerimizle ankara dijital baskı ve diğer her tür baskı işleminiz için size ayrıcalıklı bir süreç sunuyoruz. Buradaki en önemli nokta, fotoğrafın ekrandaki kusursuz görüntüsüyle baskıya aktarılmasıdır. Yani, bir nevi fotoğrafı fiziki bir hale sokmak diyebiliriz. Günümüzde fotoğraf baskıları ihtiyaç ve isteklerinize göre istediğiniz birçok zemine bastırabilmeniz mümkündür. Buna dair tişört, ahşap, cam, bardak, kağıt ve tercihiniz dahilinde birçok zeminden bahsedebiliriz. Kanvas tablo, magnetler ve takvim gibi farklı fotoğraf baskıları yapmak da mümkündür.

Fotoğraf baskısı konusuna geçmeden fotoğraf nasıl icat edildi ona değinmemiz yerinde olacaktır. Bu sayede teknolojideki bu baş döndürücü etkiyi anlamak biraz daha kolaylaşacaktır. Fotoğraf icadını gerçekleştiren ve böyle bir sektörün açılmasına zemin hazırlayan bilim insanı Sir John Hercheldir.

Fotoğraf Baskı Yapımı

İlk kalıcı fotoğraf, 1822 yılında bitüm bazlı “heliografi” işlemi kullanılarak yapıldı. 19. Yüzyıl başlarında icat ortaya çıksa da 1900’lü yılların başlarına kadar pek de işlevsel hale gelmedi. 1930’lu yıllarda Kodak ve Agfa’nın kolay filmleri fotoğrafçılık sektörünü hareketlendirdi.

333baski.com’un kurucularından birinin de fotoğrafçı olması dolayısıyla firmamız fotoğrafçılık ve sanata ayrı bir önem vermekte. Biz, bünyemizde barındırdığımız ve bu işe heves edinerek deneyim kazanan fotoğrafçılarımızla gurur duyuyoruz. Değerli anılarınızı onlara sizin kadar değer vererek ve önemseyerek üzerine çalışıyor ve size en mükemmel sonucu vermek için çalışıyoruz.

Ankara Fotoğraf Baskı


Dijital baskı hizmetlerinde gerek teknoloji gerekse deneyim dolayısıyla çok büyük gelişmeler, değişmeler ve hatta genişlemeler fazlasıyla artmıştır bu sayede insanlar gerçeği daha fazla yansıtabilmektedir.
Fotoğraf baskısı yapmak hem de teknoloji bu kadar gelişmişken oldukça yararlı bir tercih olacaktır. Tabi bu aslında nerede kullanacağınıza da bağlı olarak değişmektedir.

Fotoğraf baskı yapımında seçilen kağıdın kalitesi, sonucun kalitesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Baskı için basit bir kağıt kullanmak fotoğrafın da kalitesini düşürebilmektedir. Mesela fotoğraflarınızı küçük fotoğraf kağıdına bastırdığınız da zaman geçtikçe sararma, renk solması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama bunların olmaması için de kaliteli kağıtlar kullanmanız gerekir.

Anılarınız bir ömür sizinle kalsın

Hangi boy hangi ebat istiyorsanız fotoğraf baskı için makine parkımızda bulunan iki ayrı baskı makinesinde dileğimizi yerine getiriyoruz. Çünkü anılar beyinde silinir hatırlatmak için elinizde olması gözünüze dolması gerekir. Güzel anılar biriktirmeniz dileklerimizle. Ankara’dan tüm dünyaya gönderin basalım bir ömür anılarınız sizinle kalsın.

fotoğraf baskı ankara, fotoğraf baskı fiyatları, foto baskı dijital, fotoğraf dijital baskı fiyatları, güvenilir fotoğraf baskı, hızlı fotoğraf baskı

Benzer Haberler

Yeni Haberler