Ankara Vesikalık Baskı ; yüzünüzün net ve canlı bir fotoğrafını çeken pasaport basımı ve biyometrik baskı herkesin düşündüğü gibi pasaport basımı olarak adlandırılabilir. Bir vesikalık fotoğrafta yapılabilecek pek bir şey olmasa da, biyometrik bir fotoğrafta dik ve dik durmaya çok dikkat edilir. Biyometrik fotoğraflar genellikle resmi amaçlar için çekilir, bu nedenle duruş önemlidir.

Biyometrik fotoğrafta yüz hatlarının en açık renkte olması, saçların temiz ve taranmış olması, aşırı makyaj yapılmaması ve piercing tarzı takıların çıkarılması gerekmektedir. Arka plan desensiz tamamen beyaz olmalı ve ışık görüntüyü bozmamalıdır.

Çoğu fotoğrafçıya göre, erkeklerin sakal ve bıyık ile fotoğraf çekmesi, budama sırasında küçük sorunlara yol açabileceğinden tavsiye edilmiyor. Bunun dışında fotoğrafları kamera ile çekip bilgisayardaki photoshop uygulaması ile düzenleyebilir ve ardından silebilirsiniz.

Ekim 14, 2020
vesikalık fotoğraf baskı, ankara fotoğraf baskı, biyometrik fotoğraf baskı

Vesikalık&Biometrik Baskı

Vesikalık&Biometrik Baskı, herkesin düşündüğü gibi vesikalık baskı yüzünüzün yakından ve net bir şekilde çekilmesine denilebilir. Vesikalık fotoğrafta dikkat edilmesi gereken pek bir şey yokken biyometrik fotoğrafda […]