Ankara Fotoblok Baskı

Ankara fotoblok baskı, kartondan çok daha kalın bir yapıya sahip olan içi süngerimsi formda sıkılaştırılmış olan bir kağıt çeşidinin üzerine yapılmakta olan baskılara verilmiş olan isimdir. Baskılar için hazırlanmakta olan materyalin kalınlığı 5 mm iken plaka ölçüsü ise 156×305 cm olmaktadır. Gerçekleştirilecek olan baskı işlemleri sonrasında ortaya çıkacak olan sonucun çok daha etkileyici ve uzun süreli kalıcı olabilmesi adına laminasyon işlemi ile sıvama da yapılmaktadır. Yapılacak olan bu işlem ile beraber ortaya çıkacak olan resim ya da posterler silinebilir hale gelecektir. Ortaya çıkacak olan sonuçlar ile beraber artık ortaya çıkacak olan baskıların dış etkenlerden dolayı zarar görmesi de ciddi anlamda engellenmiş olmaktadır.

Fotoblok Baskı Ankara

Laminasyon işleminin Ankara fotoblok baskı esnasında kullanılması ile beraber buruşma ya da kırılma gibi dış etkenlerin ortaya çıkması da başarılı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Uzun süreler boyunca herhangi bir sorun ortaya çıkmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. İlk olarak bu tarzda baskı işlemleri yapılmaya başladığı zamanlarda ölçüler standart olarak belirleniyordu. İlerleyen zaman ile beraber ise bu konudaki istekler de gözle görülür şekilde artış gösterir hale geldi. Konu ile alakalı istekleri olan kişiler artık ağırlıklı olarak kendi isteklerini karşılayacak boyutlardaki fotoblok baskıları tercih etmek istiyorlar. Böyle olunca da attık yapılmakta olan fotoblok baskı işlemlerinde artık klasik boyutların yanı sıra isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda baskı işlemleri de herhangi bir sorun olmadan rahatlıkla yapılabilmektedir.

Görsel baskı uygulamaları söz konusu olduğu zaman Ankara fotoblok baskı ideal bir çözüm olmasının yanı sıra uygun fiyatları ile de pek çok firma ve kişi tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan baskı çeşitleri içerisinde kendine yer bulmaktadır. Fotoblok baskı yalnızca iç mekanlarda değil aynı zamanda dış mekanlarda da herhangi bir sorun olmadan kullanılabilmektedir. Klasik şekilde yapılmakta olan baskıların yanı sıra istek doğrultusunda fotoblok baskı işlemleri için cut out kesimler yapılabilmektedir. Böylelikle de gerçekleştirilecek olan baskı ayaklı panolar için de uygun hale gelerek arzu edilen yerlerde herhangi bir sorun olmadan kullanılabilmektedir.

Ekim 14, 2020
fotoblok baskı ankara, fotoblok baskı fiyat, fotoblok baskı afiş, fotoblok foto baskı, fotoblok baskı fiyatları

Fotoblok Baskı

Fotoblok, 1 ile 10 mm arasında değişen kalınlıklara sahip, genellikle haritalar, bildiri ve uyarı levhaları gibi şeyler için kullanılan bir malzemedir. Hafif olması sayesinde kolayca taşınabilir, […]